כמה אי צדק יש בעולמנו. אם אתה סלב אמיתי, לעולם לא תיאלץ לבוא בדין ודברים עם סלקטור, לא תסבול מצפיפות מיוזעת במקום הומה פשוטי-עם, או תצטרך להתמודד את המשפט המבאס "מצטערים, אין לנו אף שולחן פנוי הערב".

 

מועדונים שלמים ייסגרו למענך (ולמען פמלייתך הנכבדת), וכך גם מסעדות, קניונים, מרכזי קבלה וסוויטות יוקרה. מה יש, לנו לא מגיע? אנחנו מוותרים בשמחה על הפפארצי, אבל פעם בחיים מותר גם לנו שיסגרו למעננו – ורק למעננו – מסעדת יוקרה שלמה.

ארז שטרן מספק לאזרחים בדיוק את השירות המפנק הזה, בהיותו שף המארח בביתו. שטרן, שלמד את רזי המטבח העילי אצל השף פול בוקוז בצרפת, והתמחה במסעדות מכוּכבות, מארח בדירתו המעוצבת לארוחות גורמה (החל מזוג ועד 12 סועדים), אותן הוא מבשל לעיני האורחים. השף יגיש לכם בין עשר לחמש עשרה מנות: החל ממשעשעי חך מסקרנים, דרך מנות ראשונות ועיקריות מתוחכמות ועד למגש מתוקים אישי לקינוח (קרם ברולה בלוונדר! גנאש שוקולד חלב!), כולם עשויים ומוגשים בקפדנות אסתטית משובבת עין, ויעניק לכם חוויית אירוח קולינרית בלתי שגרתית.

שטרן מעיד שכבר הציעו אצלו לא מעט הצעות נישואין (וכולן נענו בחיוב) וחגגו אצלו הרבה אירועים מרגשים. קחו בחשבון דיאלוג מקדים שיאפשר לו לעמוד על טיבכם וטעמכם ולהתאים לכם תפריט, אותו תוכלו לקבל חתום בתום הערב, ולמסגר למען הנכדים. אחרי הכול, לא כל יום אתם כאלה סלבז. בון אפטיט.