סטודיו שף - ארז שטרן מזמין אתכם להתנסות בחלל לופט לאירועים בתל אביב. אם תרצו, זוהי גלריה בה תוכלו להשתמש כדי לקדם את תדמיתכם האומנותית. לקדם תערוכה שבניתם. לציין מועדים חשובים בחייכם ואפילו לחגוג חתונות אינטימיות של עד 100 מוזמנים. בגלריה תוכלו להנות הן מאירוע פרטי מיוחד והן לאירועים עיסקיים, ולו רק בשל הלוקיישן. גלריה - ארז שטרן היא מיקום אינטימי, שקט ומיוחד בו תוכלו להנות מפרטיות ודיסקרטיות מלאים. בניגוד לאולמות שמחה גדולים ומתועשים, שבהם חוגגים ברוב פאר והדר ובנוכחות של מאות מוזמנים.
גלריה – ארז שטרן, לאירועים בתל אביב היא מקום לאירועים מצומצמים שבהם מושם דגש על עיצוב ועל אווירה ביתית ונינוחה. הגלריה מעניקה תחושה של חגיגיות שקטה, המשלבת עיצוב רך עם קווים מתועשים ומודרניסטיים. גלריה – ארז שטרן שמה דגש מיוחד על עיצוב דקורטיבי, עם תמונות נוסכות השראה, וסידורי פרחים מיוחדים.חלק מהסטודיו מעוצב כגלריה לאמנות ויש פינות שבהן מוטעם ומוטמע ריהוט ופריטי עיצוב בטעם של בית של פעם. כאשר אתם מזמינים את הגלריה של ארז שטרן לאירועים בתל אביב אתם יכולים כמובן, לעצב אותו לפי טעמכם, עם מעצב או בלעדיו. בגלריה - ארז שטרן מרבים לקיים אירועים בתוכן. לרשותכם עומד צוות של אנשי מקצוע הן בתחום המזון והן בתחום העיצוב, האסתטיקה, ההגברה, התאורה וכל מה שנדרש לקיום אירוע מושקע ואיכותי.
גלריה – ארז שטרן עשויה להיות מקום מצויין לאירוח אירועים עסקיים, או אירועים פרטיים שבהם חשובים התנאים, השירות והנוחות. ניתן להסתייע בציוד ובאבזרים אור-קוליים לפי הצורך וכמובן ציוד לקיום מצגות. בסטודיו שף – ארז שטרן אתם מוזמנים ליהנות משירות הסעדה ולקיים את ישיבות ודיונים באווירה נעימה ונינוחה, כאשר נשמרת לכם (במינון הרצוי) מידת הפרטיות והסודיות מחד עם החשיפה המתונה מאידך.

בעיר שוקקת תרבות ואירועים, ודאי שתשמחו למצוא גלריה תל אביבית בה תוכלו לארח את אורחיכם שיגיעו לטקס המיוחד שתבחרו לערוך בה. אם וכאשר האירוע המיוחל יתקיים בגלריה, אין ספק שהוא ייזכר ולו רק בשל מיקומו. בעיר ללא הפסקה ניתן למצוא גלריות ללא הגבלה. העושר בהחלט עומד לזכותה. גלריה – ארז שטרן הינו סמל ודוגמא לגלריה לאירועים בתל אביב, כאשר באופן שותף מוצגות בסטודיו יצירות של אמנים שונים.