הקשיבו לקולות הבוקעים מליבכם. שמעו את השקט והרוגע הבוקעים מסביבכם כי בטרקלין של סטודיו שף – ארז שטרן תוכלו להנות ממוזיקת זן ורוגע העומדת לרשותכם.

סטודיו שף ארז שטרן ממוקם בקומה העליונה של בניין תעשיה ומסחר בדרום העיר תל אביב. כאן תוכלו ליהנות ממזנון מאכלים עשיר ומגוון המתחלף שלוש פעמים ביום, מבר משקאות קלים, חמים ואלכוהוליים. הטרקלין הינו איזור ללא עישון. לצורך כך תוכלו להשתמש במרפסת הדק הגדולה שתעמוד לרשות המעשנים.

סטודיו שף – ארז שטרן מזמין אתכם להתארח בטרקלין העסקים תוך צפייה בנוף המרהיב אל עבר המזרח עם הרי יהודה והרי ירושלים באופק. בטרקלין עצמו תמצאו פינות ישיבה ועבודה אינטימיות, בהם תוכלו ליהנות מחוויית נופש עסקית, יוקרתית ומכובדת. הטרקלין האקסקלוסיבי בסטודיו כולל ריהוט מתקדם ואבזור עשיר במיוחד, לצד אווירה המשדרת עסקים ועונג (ביזנס ופלז’ר) ברמות הגבוהות ביותר, הקיימות בלב תל אביב.

כאן תוכלו להמשיך את ניהול העסק ללא כל הפרעה, לקיים פגישות, לקרוא בנחת, לגלוש באינטרנט (ברשת wifi חופשית) וליהנות ממבחר פינוקים בלעדיים המוגשים לכם במשך כל שעות היום.

בין שאר השירותים העסקיים שאנו מספקים, תמצאו שירותי משרד כגון: מחשב נייד, פקס, מכונת צילום ואינטרנט אלחוטי, גלישה מהירה (עד 100 מגה בייט)
מגוון פינות ישיבה נוחות ומפנקות הן לפגישות והן לעבודה
כיבוד איכותי ומפנק למשך כל שעות הפעילות
שתייה חמה, קרה, ויין
עיתונים ומגזינים מהארץ ומן העולם
צוות הסטודיו כמו גם באי הטרקלין ולקוחותינו מכבדים את הבאים בשערי הטרקלין ובאים בלבוש הולם בלבד. כדי להיצמד לצרכים עיסקיים של לקוחותינו, אנו מגבילים את הכניסה לטרקליו מגיל 18 ומעלה.