אצלנו זה קורה...כמו בשיר של אריק לביא...יש לנו - בסטודיו שף - ארז שטרן ציפור קטנה בלב
 
וישנם אירועים מצומצמים, אשר כמות המשתתפים בהם קטנה או מועטה, בד"כ מדובר באירועים משפחתיים אינטימיים. אם אתם מעוניינים לקיים אירועים קטנים שכאלו, הגעתם למקום הנכון. בסטודיו שף – ארז שטרן, תוכלו לערוך אירוע קטן באווירה אינטימית.

אך לפני האירוע, ביו אם הוא גדול או קטן - חשוב ונכון לתכנן בקפידה, תוך תשומת לב לכל הפרטים הקטנים. ככל שהאירוע אמור להיות יוקרתי וייחודי כך מתחדדים הקשב ותשומת הלב לפרטים השונים. גם חתונה שמספר המשתתפים בה מועט יחסית, חייבת להיות מאורגנת בצורה הטובה ביותר ולהתקיים במקום הנעים ביותר-הן לזוג הצעיר, והן לאורחים ולמשפחה.

אין ספק כי היתרון באירועים קטנים בסטודיו של השף ארז שטרן הוא קבלת היחס האישי. היחס האישי מתחיל החל מהשיחה המקדמית בעת הזמנת האירוע, דרך האירוע עצמו ועד ללחיצת היד בסיום האירוע (לשביעות רצונם של לקוחותינו). ומכיוון שאנחנו על שף מדופלם מדברים, תוכלו להנות בסטודיו גם מהיצע תפריטים עשיר והמגוון המותאם כמובן לצורכיכם ואהבותיכם.
לכל אותם בעלי עסקים שבינכם המחפשים פתרונות לאירוח, סטודיו שף – ארז שטרן נחשב לאחד המקומות המיטביים לקיום אירועים סולידיים ומצומצמים שכאלה. הסטודיו מציע, בין השאר, חדר ישיבות נוח וממוזג שבו יכולים להסב עד 30 איש. הסטודיו ממוקם על גג בניין גבוה עם מרפסת דק לקיום אירועים עם מספר רב יותר של משתתפים, אבל עדיין כאלה שניתן להגדירם כאירועים קטנים. ניתן גם לתכנן ולשלב עיצוב מיוחד שכולל גם מזכרות לאורחים ופינוקים.

אבל הטיפ שלנו גורס: go simple. פשטו דברים. המעצב פיליפ סטארק טוען ש"הגאונות היא בפשטות". ומגאון אחד אנחנו קופצים למאיר אריאל ששואל בשירו טרמינל: "למה לנו את כל הטקס בישבן? עם כל האינטרקונטיננטליות המדקדקת לנו כאן וכאן...וכאן..."

הסוד הגלוי של הצלחת אירועים קטנים הוא כאשר אתם בוחרים לערוך אירוע פרטי קטן דווקא בסטודיו של שף, מרהיב וססגוני אתם יכולים לשלב פשטות וצניעות עם הוד והדר, ליהנות ממנעמי החיים היפים המוצעים בסטודיו של השף ארז שטרן או להסתפק בארוחה חברית ופשוטה המתקיימת בו. הכל כמובן לבחירתכם. אם תרצו, נארגן לכם גם לינה במרחק הליכה כדי לישון לילה במלון לאחר האירוע.
נכון שאירוע קטן יכול להיערך גם אצל כל אחד בבית המשפחתי, אך תחסכו מעצמכם את הלוגיסטיקה, האי נוחות וחוסר הסדר המתלווים בהבאת קייטרינג וחברת ניקיון לאחר מכן. בסטודיו שף – ארז שטרן תהנו ותתענגו על מקום שהוא פשוט גן עדן לכל אירוע. קטן כגדול.

בסטודיו ניתן לקבל ערכת אירוע ממותג, כחלק מהצעת המחיר שלמה ומושלמת. צוות הסטודיו מאומן ומיומן להוציא לפועל אירועי אירוח מצומצמים וקטנים ועד לאירועים של 100 מוזמנים. לא אחת, בחירה במקום הנכון ובמיקום המתאים ביותר לאירוע היא הערובה להצלחתו. בסטודיו שף - ארז שטרן, אנחנו טוענים שהאנשים - הם עצמם - שעושים אירועים קטנים לגדולים באמת!