אין ספק שישראלים אוהבים לארח בביתם. בין אם זה לארוחת חברים או לאירועים משפחתיים. אך לקבוצת אנשים במעמד סוציואקונומי מסויים, שהם בעלי בית יפה וייחודי נמאס לעיתים להשתמש בביתם לצורך אירוע רומנטי או מצומצם אנשים. ולכן הם יחפשו חדר פרטי. בדר"כ ימצאו פיתרונות מסויימים במסעדות שיתאימו להם פרייבט רום אשר נבדל משאר המסעדה בפרטיות. כיום לא נדיר למצוא חדר פרטי במסעדות. חדר כזה יהיה לרוב מבודד גם אם הגישה והכניסה אליו נפרדת-היא עדיין ציבורית. חלל החדר יהיה אינטימי ומעוצב בטעם מסויים. בסטודיו שף-ארז שטרן, אני מחזיקים גם מקרר יינות (למי שמעוניין בסדנאת יין ואלכוהול). המטבח אצלנו בסטודיו פתוח לעיני כל ויש מרפסת דק עם נוף מדהים למזרח. חדר פרטי יכול לשמש זוגות לארוחה רומנטית, או קבוצת אנשים מצומצמת.


אז בין אם אתם זוג המחפש דייט רומנטי ובין אם אתם סלבס המחפשים את השקט והשלווה תוכלו להזמין חדר פרטי שכזה עם השף ארז שטרן המציע חדר פרטי שמכיל אוירה שקטה, רומנטית ואינטימית. במקרה הצורך, ארז יעמיד לרשותכם מלצר שתפקידו לדאוג לכל צורכיהם של המוזמנים. תפריט נקבע תמיד עם כל לקוח בנפרד ע"פ צרכיו ורצונותיו.

חדר פרטי עם השף ארז שטרן יכול עכשיו לעמוד גם לרשותכם. לעיתים המחיר הוא יקר קצת יותר אך החוויה משתלמת. אם רציתם לחגוג יום נישואין להורים באופן אינטימי בלי כל המאמץ הכרוך בבישולים הכלים והניקיונות שלאחר האירוח בבית, תוכלו להזמין פרייבט רום, כך תוכלו להעביר ערב אינטימי במסגרת חברים או משפחה, לצד ארוחת גורמה ושירות אישי וצמוד של צוות מקצועי ומיומן.