רווקה ומאושרת: מסיבת הרווקות המושלמת. שבועות נותן את האות לטירוף עונת החתונות - וגם מסיבות הרווקות. אימרו לנו מי הכלה שלכן, ונגיד לכן איך להפוך את ימי הרווקות האחרונים שלה לחגיגה אמיתית


הכינו את השמלות ופנקסי הצ'קים. אם אתן באמצע שנות ה-20 שלכן, אתן נכנסות בימים אלה לעונה החמה והמלחיצה: החתונות. ולפני החתונה, מסיבת הרווקות שחייבת, ממש חייבת, להיכנס לדפי ההיסטוריה
בזמן שהבנים עסוקים באירוע עמוס הורמונים ונטול תוכן, הבנות נוטות להשקיע בלוקיישן, בתוכנית האמנותית, באוכל ובקונספט. כדי לעשות לכן חיים קלים בחרנו עשרה טיפוסים של רווקות, והתאמנו להן מסיבה כלבבן. אחת מהן היא בטח החברה הכי טובה שלכן:

לזו שאוהבת לאכול
אוכל ושמחות הולכים ביחד. אם בחתונה צפוי השילוש הקדוש של סטייק-פרגית-סלמון, מסיבת הרווקות לאנינה היא תירוץ מצוין להשתתף בסדנת בישול או להתארח אצל שף פרטי. אפשר להתארח לארוחת ערב מטריפת חושים המורכבת מאינספור מנות וכוללת אלכוהול, משקאות וכל התפאורה מסביב, שיחד עם האוכל תפרק לכן את בלוטות הטעם. התפריט גמיש ובהתאמה אישית.
אחת האפשרויות היא להתארח בארוחה מחתרתית של ארז שטרן, שף פרטי, שיתאים לכן ארוחה כלבבכן ויציע בעדינות לבחור באופציה של ארוחת גורמה במקום להסתפק בעוד מפגש על סלט קינואה ופסטה. שטרן, שכבר בישל למאות מסיבות רווקות וזכה להיות עד בארוחותיו ל-29 הצעות נישואים, יכין את האוכל לנגד עיניכן. בין מנה למנה אתן מוזמנות להתרווח על הכורסאות הביתיות, לערוך פעילות ולחלום שגם הבעל שלכן יכין לכן פעם ארוחה כזו.