הטרנד של פגישות עסקיות מחוץ למשרד לא פסח גם על אולמות האירועים ועל ענף המסעדנות. במיוחד בתל אביב, כמה מהמסעדות הגדולות אפילו הקצו או הקימו חדרים פרטיים בתוך חלל המסעדה, בהם אפשר לנהל עסק בשקט ובניחותה או לקיים ישיבה בשילוב ארוחה, שתייה וכיבוד.
סטודיו - ארז שטרן מציע בימים אלו שירות חדש לעסקים קטנים ובינוניים בו הוא מציע שירות של שכירת הסטודיו המעוצב לצורך פגישות עיסקיות וגם לצורך ניהול משרד קטן. כל זאת בחישוב וחיוב ע"פ שעה.

 


כששאול אייזנברג המנוח, היה עדיין שם דבר בעולם העסקים הישראלי, ערוץ אחד של רשות השידור הכין סרטון משעשע בדיוק על הנושא...אז צפו בחיבה איך התקדמנו מאז שנות התשעים העליזות. 
לא רבים יודעים, אך יש אנשי עסקים (בעיקר מן הפריפריה) המנצלים את מיקומו הנוח והנגיש של בית פנורמה (בו ממוקם סטודיו - ארז שטרן) כנקודת כניסה ויציאה לעיר בלי להיכנס לבעיות של פקקים עם רכב. בית פנורמה, מציע חנייה נוחה לבאי הבניין ללא חיוב כספי. כל זאת תוך קירבה יתרה למרכזי התרבות והפנאי שבמטרופולין וכמובן לשדרות רוטשילד בתל אביב, מעוז ותיק של אנשי שוק ההון ואנשי עסקים.

חדר הישיבות בסטודיו - ארז שטרן יכול לארח עד 30 איש, ומשמש לישיבות עסקיות, ישיבות הנהלה ואירועים פרטיים. המקום מאובזר באמצעי עזר לפרזנטציה ובאזור הסבה קטן לאורחים, שמעוצב כסלון. העלות: החל ב–150 שקל לאדם, כולל פינת קפה רץ וכיבוד קל.
הסטודיו מתאים גם לארוח אירועים פרטיים לחברות בהיקף של 10–16 מוזמנים. חלל הסטודיו מכיל מטבח פתוח (המהווה את מרכז האינטראקצייה), מאובזר במקרן ובמסך ובכל עזרים טכניים אחרים, המאפשר לקיים בו מפגשים של הנהלות בכירות או הדרכות לעובדים. המחיר: 200–300 שקל לאדם וכולל כיבוד סביב יום העיון וארוחת צהרים מזינה וייחודית.
בינתיים, קבלו מאיתנו כמה טיפים לבחירת משרד:

ראשית, מומלץ לבדוק את צורכי העסק: עסק חדש לעתים צריך רק שולחן, כיסא ואינטרנט אלחוטי. לכן, בשלב ההתחלתי, כדאי לבחור במשרד קטן ולוותר על שירותי המשרד הווירטואלי. אין מה לדבר על משרד הממוקם בקומה גבוהה בגורד שחקים עם נוף נהדר - בעיקר כיוון שדמי השכירות במשרדים כאלה גבוהים ביותר. גם משרד גדול ומרווח המשדר סטנדרט גבוה, עדכניות ויוקר - אולי יכול למשוך לקוחות, אך גם הוא נחשב ליקר במיוחד לעסק קטן שמתחיל את דרכו.

שנית, סטודיו – ארז שטרן מציע ליזמים צעירים בתחום ההיי־טק לקבל מתחם קטן בסטודיו, שכולל שולחן, כסאות וחיבור לאינטרנט בחלל פתוח (אופן־ספייס), תמורת כמה אלפי שקלים בודדים בחודש. אם החלטתם בכל זאת לבחור בסטנדרט גבוה, המתינו עד שהעסק יתייצב והגדילו את החלל ביחד עם העסק.

שלישית, חשבו במדוייק לכמה שעות משרד אתם זקוקים. סטודיו - ארז שטרן מציע כיום מגוון מסלולים לשכירת המשרד. ברוב המקרים, אפשר לקבל הנחת כמות לפי מספר השעות החודשיות שהוזמנו. אם יש צורך במשרד רק לשם כמה פגישות חודשיות, כדאי לבחור את המסלול הקצר ביותר. בידקו עד כמה סטודיו - ארז שטרן יכול לבוא לקראתכם במחיר, במיוחד אם יש לכם מגבלת תקציב או שאתם זקוקים למספר שעות רב יחסית במשך חודש.

רביעית, ביחרו אזור עם נגישות גבוהה וחניה, בקרבה למוקדי הפעילות של העסק. עדיף ליהלומן לחפש מקום הקרוב לבורסת היהלומים ברמת גן, במטרה לחסוך חלק מהנסיעות. גם קרבה לצירים מרכזיים או חניה נגישה יכולה לעזור לצאת מהמשרד ולחזור אליו אם מתקיימות כמה פגישות באותו יום. על אחת כמה, אם הלוקיישן סמוך ורלוונטי לסביבת העבודה עבור העסק שלכם, השכירות במתחמים כמו סטודיו – ארז שטרן, משתלם ביותר.

חמישית, בררו מי השכנים למתחם כיוון שריכוז שכנים העוסקים באותו תחום או בתחומים משיקים, יכולים להתייעץ ולהיוועץ אחד עם השני. במיוחד הדבר נכון אם אתם מקימים עסק חדש. עבודה בצוות מובילה להפריה הדדית במגוון תחומים.