"אלה החיים" כפי ששר פרנק סינטרה
"כן, אלה החיים"...מחזירה לו מקהלת הנשים
אתה על הסוס באפריל, ובפשיטת רגל במאי
אבל כולנו יודעים בבירור כי נשנה את הטון כשנשוב לדהור על הסוס בחודש יוני.
אלו החיים, ולא נוותר למרות כל המפלות, כי העולם ממשיך להסתובב על צירו.

 

בסטודיו שף - ארז שטרן מכוונים לשלמות ואין כמו שירו של לו ריד על יום מושלם כדי לתאר את חיפושינו אחר האירוע המושלם. ומכיוון שכך, אנחנו מכירים את הצרכים של העסק שלכם ואת הדרכים כדי למקסם את יחסי העבודה הן מול העובדים שבפירמה והן בתוך צוותי העבודה. אנחנו יודעים שאתם רוצים להוביל בחידושים וביוקרה שאתם משדרים: הן פנימה כלפי העובדים עם

כנסים וימי גיבוש, סדנאות וימי עיון והן החוצה כלפי לקוחות וספקים עם פרייבט-רום לישיבות, ארוחות עיסקיות ואירועים עיסקיים.
בעסק שלכם אתם שואפים לשלמות. שואפים לכיבוש עולמות חדשים. וכמו במוזיקה של המלחין ואנגליס...לכיבוש גן עדן....אתם שואפים תמיד למושלמות ולשלם.


 

בשביל זה קיים סטודיו שף - ארז שטרן, כדי לעזור לכם בכיבוש כל אותם יעדים! ידוע לנו גם כי עלויות ושמירה על תקציב מחושב עוזרת לכם לבחור את המקום לאירוע הבא שלכם. אנו יודעים כי מציאת המקום המושלם לאירוע חברה היא הדרך שלכם להוקיר תודה וכבוד לעובדים, לספקים וללקוחות. כל אחד בנפרד וכולם ביחד הם-הם חלון הראווה של העסק שלכם. כיוון שכל אחד מהם נחשב ליקר ולחשוב בעבורכם. וכשיש לכם אירוע להפיק, אתם חייבים מקום. ולא סתם מקום. זה חייב להזכיר את הבית. לתת לכל אחד ממשולש ההצלחה שלכם, תחושה של קרבה וחום.
אנחנו כאן בשבילכם. מן הסיבות הללו ויותר. אנו בוחרים בצורה העילאית את חומרי הגלם מהם נכין לכם את התפריט הטרי והקריאטיבי ביותר. נטיס לכם מוצרים מרחבי העולם כדי לספק את כל צורכיכם. עם סגנונות שונים, מן החומרים האיכותיים ביותר.
אנחנו פתוחים לכל בקשה, דרישה ולכל כמיהה. את המוצרים הטובים ביותר שאפשר להשיג - אנחנו נמצא בעבורכם. אך כדי להישאר בגובה העיניים לא נתבייש להשתמש בחומרי גלם מקומיים, כאלה שיש מי שיגדירו אותם כבסיסיים. בסביבה תומכת של חנות משלוחים עם דליקטסים מפתים ואוונגרדים אך עדיין בסביבה פונקציונאלית. כיסאות נוחים עם ידיות סקסיות כמו גם ספות סופר נוחות. צבעים מלבבים לצד בועות שמפנייה והרכב מוסיקלי המנגן במיוחד בעבורכם את מוסיקת הג'אז הכי קול באיזור.

מבחר התפריטים הרחב שאנו יוצרים ומציעים בסטודיו שף - ארז שטרן הם הבסיס. אותו בסיס העוזר לכם למצוא כל סוג של אירוח שתרצו, במיוחד לכל אותם אהובים וקרובים. זה לא רק הייצור של האוכל והתפריטים, אלא גם ובעיקר הצלחתו של האירוע המושלם שלכם, עליו אנו שוקדים יומם וליל.

נעצב מחדש, נחייה, נעדכן, נשכתב, ונגלה מחדש את כל הצרכים שלכם. כל זאת על פי ההנחיות שלכם ועל פי כל גחמה שתעלו. אנו מציעים שירות של שף פרטי תפור על פי מידה כמו באירועי בוטיק נחשבים. שף הוט-קוטור (haut couture chef). אנחנו פה תמיד כדי להקשיב ולעזור. כיועצים ומומחים לצד מפיק האירוע שלכם בכל דבר שיזדקק. יש לנו את היכולת לעצב, לתכנת ולשווק אירועים עם מספר קהל רב או אירועים קטנים ואינטימיים ובכל סגנון של הגשה ואירוח. אנחנו תומכים בכל מפיקי אירועים האיכותיים הקיימים. בסטודיו שף - ארז שטרן מתמחים בהפקת אירועים פרטיים וכאלו בעלי אוריינטציה עיסקית, שחייב להיות מותאם בצורה קפדנית למידתכם ולצורכיכם. כל זאת כדי שבסוף הדרך, החבילה הטובה ביותר תתמקם בגבולות התקציב שלכם וכמובן לשביעות רצונכם והנאתכם המלאה.

אז בפעם הבאה שיש לכם אירוע עיסקי - בין אם זה לעובדים, ללקוחות או לספקים צלצלו 050-5852785 כדי להזמין מקום בסטודיו של השף ארז שטרן. לרשותכם גם טופס הזמנת אירוע בראש הדף בו תוכלו למלא את פרטיכם ואת פרטי האירוע. כמובן שתוכלו לשלוח לנו מייל ישיר לכתובת דוא"ל .

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.