עריכת אירוע משפחתי, בין אם מדובר ברשימה הנגללת משמאל או ברשימה הבאה: חינה בסגנון מרוקאי, בשבת חמין עם כל בני המשפחה, באירוע לגיל השלישי, חידוש ברית הזוגיות, חגיגה לרגל חגי תשרי (ובייחוד כשמדובר על על המעגל הראשוני של המשפחה הקרובה), סוויט סיקסטין לבת או אפילו ארוחה רומנטית זוגית, חתונה קטנה, ברית או בריתה, עשויה להפוך ממקור שמחה למקור לטרדה גדולה. אולמות אירועים ברובם אינם אופציה, שכן מרביתם ערוכים ומוכנים לערוך אירועים גדולים יחסית של מאות אורחים ומעלה, ומהצד השני מרבית הבתים הפרטיים לא מתאימים לאירוח של למעלה מעשרים אורחים.

זו הסיבה לכך שבתקופה האחרונה מתחזקת מגמה חדשה ומעניינת בענף ההסעדה הישראלי: חדרי אירוח פרטיים, ולא סתם חדרים אלא כאלה עם שף פרטי המארח לארוחות מפנקות.
החוויה באירוע הנעשה בחדר אירוח פרטי משדרת יוקרה ואקסקלוסיביות, ולכן במסעדות רבות חדר האירוח כונה "חדר VIP" או פרייבט רום (private room). יותר ויותר ישראלים עושים שימוש בחדרי האירוח הפרטיים, בעיקר עקב השינוי התפיסתי בתחום.
עם זאת, ברוב המקרים לא מדובר בחוויה הדורשת השקעה גדולה מדי, ולראייה ניתן לראות משפחות מכל שכבות האוכלוסייה חוגגות ימי הולדת בחדר פרטי. עריכת אירוע פרטי עם שף פרטי - ארז שטרן עונה על כמה צרכים: עוזרת להיפטר מכאב הראש הכרוך בעריכת אירוע רב-משתתפים (בין זה אצלכם בבית ובין אם מדובר על לוקיישן אחר שנארגן עבורכם), מאפשרת ליהנות מאוכל איכותי ברמה של מסעדה טובה, ומעניקה שירות אישי וקשוב, עם מלצרים שכל תשומת-ליבם מוקדשת למשתתפי האירוע בלבד.

 

מכירים את הלקוחה (לסלי גור) שבוכה לבן זוגה ש"זו המסיבה שלי - אבל אבכה בה, אם בא לי"? לעומתה, רביעיית הכל עובר חביבי מכניסים אתכם לקצב עם מסיבה בסגנון הסמבה. לכן, תמצאו מגוון פתרונות קולינריים בחדרים פרטיים בכל רחבי הארץ השף-ארז שטרן עובד עם מגוון חדרים פרטיים המאפשרים לכם לבחור את התפריט מראש ואף להתאים אותו לאירוע ולמוזמנים. ברוב המקרים, גם המחיר לתפריט שכזה יהיה קבוע מראש, מה שמקנה לכם ראש שקט מעלויות בלתי צפויות. זה מאפשר לשף את היכולת לפנק אתכם כבעלי האירוע ואת המוזמנים ואת שאר האורחים. בארוחה שכזו, אנחנו בסטודיו שף - ארז שטרן אוהבים להשתמש במגוון של סגנונות הגשה, אך האופציה האהובה עלינו במיוחד היא זו בה מגוון המנות הראשונות (ובנפרד הקינוחים) מוגשות עם ישיבת האורחים - למרכז השולחן (מאפשר למוזמנים להנות ממגוון מנות ראשונות רחב, ביד רחבה ובתחושת חופש, כי כך - כל אחד לוקח לצלחתו כמה שבא לו ומה שמתאים לו), בעוד המנות העיקריות מוגשות בצלחות אישיות ע"פ בחירה שנעשית במעמד האירוע, והמלצרים הם אלה שלוקחים את ההזמנה.
 
על כן, כל שנותר לכם לעשות זה להרים טלפון לשף ארז שטרן 050-5852785 שיארגן לכם אירוע מפתיע ומפנק בכל הזדמנות קרובה. בנוסף, תוכלו למצוא באתר גם שובר מתנה לכל הזדמנות בה אתם רוצים לתת שי ייחודי, שונה ואחר. או לחילופין לבדוק את חנות המשלוחים שלנו 

 

 

 

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.