עריכת אירוע משפחתי, בין אם זה יומולדת, חגיגת נישואין לבן או לבת או אפילו הצעת נישואין, בר מצווה, שבת חתן או בריתה-בייחוד כזה שכולל רק את המעגל הראשוני של המשפחה הקרובה (כמה עשרות אורחים), עשויה להפוך ממקור שמחה למקור לטרדה גדולה. אולמות אירועים ברובם אינם אופציה, שכן מרביתם ערוכים ומוכנים לערוך אירועים גדולים יחסית של 100 אורחים ומעלה, ומהצד השני מרבית הבתים הפרטיים לא מתאימים לאירוח של עשרות אורחים.


זו הסיבה לכך שבתקופה האחרונה מתחזקת מגמה חדשה ומעניינת בענף ההסעדה הישראלי: חדרי אירוח פרטיים.
החוויה באירוע הנעשה בחדר אירוח פרטי משדרת יוקרה ואקסקלוסיביות, ולכן במסעדות רבות חדר האירוח כונה "חדר VIP" או פרייבט רום (private room). יותר ויותר ישראלים עושים שימוש בחדרי האירוח הפרטיים, בעיקר עקב השינוי התפיסתי בתחום.
עם זאת, ברוב המקרים לא מדובר בחוויה הדורשת השקעה גדולה מדי, ולראייה ניתן לראות משפחות מכל שכבות האוכלוסייה חוגגות ימי הולדת בחדר פרטי. עריכת אירוע פרטי בחדר אירוח של סטודיו שף - ארז שטרן עונה על כמה צורכיכם: עוזרת להיפטר מכאב הראש הכרוך בעריכת אירוע רב-משתתפים בבית (שלא תמיד מותאם לפירוטכניקה של אירועים גדולים), מאפשרת ליהנות מאוכל איכותי ברמה של מסעדה טובה, ומעניקה שירות אישי וקשוב, עם מלצרים שכל תשומת-ליבם מוקדשת למשתתפי האירוע בלבד.
חדרים פרטיים ניתן למצוא כיום בכל סוגי עסקים ובכל רחבי הארץ, לאו דווקא בערים המרכזיות. בסטודיו שף-ארז שטרן המפעיל חדרים פרטיים מאפשרים לכם לבחור את התפריט מראש ואף להתאים אותו לאירוע ולמוזמנים. ברוב המקרים, גם המחיר לתפריט שכזה יהיה קבוע מראש, מה שמקנה לשף יכולת לפנק אתכם כלקוחות. בארוחה שכזו, ישנה אופציה בה הראשונות תהיינה למרכז השולחן, מה שמאפשר למוזמנים ליהנות ממגוון מנות ראשונות רחב ומיוחד.
 
על כן, כל שנותר לכם לעשות זה להרים טלפון לשף ארז שטרן 050-5852785 שיארגן לכם אירוח בחדרים פרטים באירוע המתקרב ובא.