בכל ימות השנה, סטודיו שף-ארז שטרן, זמין וערוך לאירועי בר מצווה ובת מצווה כאירועים משפחתים פרטיים. אירועי בר מצווה והן אירועי בנות מצווה הם אירועים בהתאמה אישית המותאמים בצורה אישית הן לזוג ההורים הגאה והן לכל חוגג או חוגגת. כל בני משפחה מאושרים ומדברים על המקום והאוכל המעולים. מלבד אירועי בראנץ' שלאחר העלייה לתורה, ניתן לקיים ארוחה כבדה יותר או פחות, ואפילו מסיבות גג לילדים.

בסטודיו שף ארז שטרן, אנחנו בטוחים שאתם חושבים שביתכם היא נסיכה. סליחה...מלכת רחבת הריקודים, אז לשם כך הזמנו את להקת אבבא משבדיה. בעוד שלבן בר המצווה תיארנו לעצמנו כי יתחבר לשיר של דיסני על בן המלכים...הלוא הוא הכפיר בן מלך החיות

 
ארז יוכל להמליץ לכם על סידורי פרחים בהתאמה אישית, כן גם על מעצב בלונים. הרכב מוסיקלי או DJ ע"פ צורככם ותקציבכם.
השף-ארז שטרן יודע להציע חוויה ייחודית בין אם רגילים לארח אירועים ביתיים רבים בביתכם ובין אם בלוקיישנים מעוצבים, דיסקרטיים ומזמינים בשילוב חגיגית גורמה עם מבחר פיתרונות קולינריים.

השף ארז שטרן מפליא לארח ביכולותיו וכישרונו אירועים ייחודיים באווירה אינטימית וחמה. רוצים לדעת איך זה עובד? השירות של השף ארז שטרן מיועד לאירועים של עד 70 אורחים בישיבה או לאירוח של עד 100 איש לאירועים בסגנון מסיבה ו/או קוקטייל. לחילופין, תוכלו להציע לבר או לבת המצווה שובר מתנה למימוש ע"פ רצונם, אהבותיהם הקולינריות וזמינותם. כמובן שגם ליווי למסעות קולינריים בחו"ל או סדנאות אוכל מעשיים יכולים לבוא בחשבון.

תפריט לאחר עליה לתורה

אנחנו כאן תמיד בשבילכם לכל שאלה, צורך או בקשה. הרגישו חופשי לצור איתנו קשר בכל עת בטלפון 050-5852785 או ישירות במייל

ישנו את התפריט המצורף מטה ולקוחות המעוניינים במגשי אירוח לאחר העלייה לתורה בבית הכנסת מוזמנים להכנס לחנות המשלוחים שלנו

התפריטים באתר מייצגים את יכולותיו של השף ארז שטרן, אך אינם מחייבים אותו לדבור בתכולתם המלאה, כדי להתאימם לכל קבוצת מוזמנים בנפרד.

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.