רוצים להפתיע את הבן או הבת בארוחה רומנטית? מעוניינים בשף פרטי לצורך הצעת נישואין? כאן זו הכתובת! ארוחה שכזו עם שף פרטי יכולה לבוא כשובר מתנה והפתעה ייחודית שלא תישכח לעולם ובמיוחד לזוג אהובים ולקרובים לנו בת או בן הזוג. השף ארז שטרן מציע את שירותיו גם כשף לצורך הצעות נישואין. לארז, ניסיון רב עם הצעות נישואין. שכן, לנגד עיניו הוצעו למעלה מ-30 פעמים הצעות נישואין.

אז אם עברת את שלב ההלחצות של החברה המיועדת וחברותיה, של המשפחה (שלך ושלה) הנה סרטון מצחיק על לחוצות חתונה (לא...לא...לרגע לא חשבנו שזו החברה שלך)....

 

שלושה שירים רומנטיים שאהובים על השף - ארז שטרן, מוגשים לכם במלוא תשומת הלב: "רק הירח זורח" (בשירתה של אילנית) על הזוגות אוהבים... וכשגבר אוהב אישה (when a man loves a woman של פרסי סלג') ו"בשל תפוח" (שלמה ארצי ע"פ שירו של ח"נ ביאליק), והם מוגדשים לכל אוהבים.

שירותי האירוח לאירועי בוטיק של השף ארז מתמחים ביצירה של טעם, ריח ואווירה, ומותאמים במיוחד לכל זוג ובמיוחד לצורך הצעת נישואין או לכבוד טקס חידוש ברית הזוגיות. כאשר לקוחות מתקשרים  כדי להזמין את שירותיו בכל הקשור בפתרונות קולינריים, השף ארז נותן לאירוע וללקוח עדיפות עליונה, ומתחייב לטיפול פרטני, אישי וקשוב החל מהשיחה הטלפונית הראשונה. המטרה להכיר את הזוג וללמוד על צורכיהם, רצונותיו והאהבותהם של הזוג המדובר. אנחנו כמובן ממליצים לכם לבדוק איך השף ארז שטרן בונה לכם את האירוע המושלם על פי מידתכם.

"הלקוחות מספרים לי על האנשים האהובים להם יציעו. זוהי שיחה נינוחה של הבהרות והיכרות, שנועדה ליישר קו ולתאם ציפיות לקראת האירוע," מסביר ארז. "שיחה זו עוזרת ללקוח ללמוד איך זה עובד מחד ומאידך עוזרת לי לתמצת את רצונותיהם הייחודיים של הזוג לממדים גסטרונומיים / קולנריים לבניית תפריט, ובסופו של דבר לארוחה חגיגית, שבסופה אני מבטיח סיפוק והנאה בכל הרבדים, לזוג!"

 

"מבחינתי זו ההזדמנות לשחק בפניי לקוחותיי. אני מספר להם שמדובר בסוג של שתי הצגות שמתנהלות במקביל. האחת היא שלי אל מול עיניהם. ההצגה השניה היא שלהם אל מול עצמם, ועד כמה הם יכולים למתוח את גבול ההפתעה לצד לו מציעים את ההצעה".

השירות של השף שטרן מיוחד בשל האינטימיות והדיסקרטיות שבו. ייחודו העיקרי בכך שהוא יודע גם לכבד את פרטיותם של הזוג. "ככל שהקבוצה שחוגגת קטנה יותר, כך האינטראקציה ביני לבין האורחים גדלה. משום כך הצעות נישואין וארוחות רומנטיות הן אירועים מהנים ביותר עבורי. ארוחות שאני מכין לזוגות הן דרך נפלאה עבורי לגלות אנשים, להתחבר אליהם, להיות אמפטי אליהם (כן, גם להזיל דמעה מפעם לפעם). בקיצור, לגלות עולמות חדשים. זוג שמגיע כדי להציע נישואין הוא זוג שמח ומרוגש באופן טבעי (גם הצד המפתיע וגם הצד המופתע), על אחת כמה אם סיפרו לו מבעוד מועד לאן מוליכים אותו."

ומאיר אריאל לא יכול להוריד ממך את העיניים...אז מה מה תעדיפו? אהבה או נישואין? אם לא הספיק לכם עד כה הסיפור שלנו, הקליקו על לשונית ההמלצות כדי לקרוא מה לקוחותינו חושבים (וכותבים) אודותיינו מניסיונם האישי. היום כבר לא מדובר במותרות! שף פרטי להצעות נישואין היא מתנה מקובלת ואפשרית מבין רבות המתנות שניתנות לזוג המתחתן. התקשרו עעשיו לטלפון 050-5852785 כדי להזמין מקום להצעת נישואין או ליום נישואים.

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.