כדי להקל עליכם את התקשורת עם סטודיו שף-ארז שטרן אנחנו בודקים ומשפרים ללא הרף את איכות הקשר בכלל הממשקים שלנו עם לקוחותנו הקיימים ואלה הפוטנציאליים. קשרים אלו, משפיעים באופן משמעותי על חווית השירות של לקוחותינו ולפיכך את הצלחתנו העסקית. כדי להבין את ההתקדמות הטכנולוגית בתקשורת הבינאישית והכל הודות לטלפון במערכון של יוסי בנאי ורבקה מיכאלי, או לשירה של אמינה מארוויזיון 1991 בו שרה: "זה האחרון שדיבר - הוא הצודק".

אתם, לעומת זאת - יכולים להשאיר לנו את הפרטים שלכם עם הודעה הכוללת את צורכיכם כדי להסתייע במגוון השירותים והפתרונות הקולינריים שלנו. אנחנו מצידנו נחזור אליכם בהקדם.

טופס ליצירת קשר:

captcha
תמונה אחרת

אנו שמים את עצמנו תמיד בנעלי הלקוח ופועלים על פי אמנת השירות שלנו הכוללת שקיפות מלאה. באתר שלנו תמצאו לנוחיותכם פתרונות למכלול של צרכים שאנו עונים עליהם ומגוון שירותים שאנו מספקים לקהל הרחב הן לשוק הפרטי (כגון: ארוחה רומנטית, מסיבות רווקות, שבת חתן, יום נישואין, יום הולדת, חדר פרטי לאירועים וגלריה לאירועים פרטיים) והן לקהל העיסקי של אירגונים וחברות (לדוגמא תמצאו: ארוחות עיסקיות, פרייבט-רום לישיבות הנהלה, שרותי יעוץ קולינריים, קידום מכירות, הפקות סרטים והשקות מוצר, אספקת חדרי ישיבות, לוקיישן למסיבת עיתונאים, כנסים וימי גיבוש). בין מכלול השירותים תמצאו שירותי קונסיירג', קורסים וסדנאות בישול, פיתרונות לאירועי יוקרה, מתנות לכל חוגג, שוברי מתנה ואירועים בתל אביב.
 
אם אתם מייצגים חברה או אירגון עיסקי, חשוב לנו לדעת מי מעורב בקבלת ההחלטה אצלכם? חשוב לנו לדעת, מה הבעיות העיקריות שמעסיקות אתכם בהקשר של המוצרים שלנו? חשוב לנו לדעת מה התועלות המרכזיות שהשירותים שלנו מספקים לכם, ואיך נוכל לעזור לכם בכל מובן?
 
לרשות קהל לקוחותיינו תמצאו כי סטודיו שף-ארז שטרן מקיים תקשורת שותפת במגוון ערוצים שונים (מה שנקרא בשפה מקצועית: אומני-צ'אנל או בלעז omni-channel). בין השאר, אנו מזמינים אתכם להשתמש באפשרות הפשוטה של יצירת שיחות טלפון. לרשותכם, מספר סלולרי המופיע בראש הדף בצד שמאל, ומספרו 050-5852785.

רוצים לשלוח לנו פקס? - מכיוון שזו אופציה יחסית עתיקה שכבר פחות משתמשים בה ניתן לכם אותה על פי דרישה.

טופס להשארת הודעה טקסטואלית עם שורות למילוי (כאן למעלה, עם מהות האירוע. כמות המוזמנים, תאריך מועדף וכו'),

תכתובת מיילים ישירה בדואר אלקטרוני eystern@bezeqint.net.

לינק ללינקד-אין מקצועי של השף - ארז שטרן.

דף הפייסבוק של סטודיו שף - ארז שטרן (דרך אגב, שני האחרונים - רשומים מטה בתחתית העמוד), ואפילו בפגישות אחד על אחד (בתיאום מראש כמובן).

כתובתנו, למשלוח דואר היא רחוב שברץ 21/1, רעננה. מיקוד 4321225.
 
האתגר שלנו הוא לספק תשובות במהירות האפשרית, בבהירות ואחידות כמו גם במקסימום נוחות, לכם-הלקוחות והמוזמנים. אנו, בסטודיו שף-ארז שטרן מתחייבים לחזור אליכם תוך 24 שעות מרגע פנייתכם ובכל מקרה, השף ארז שטרן מוכן ומזומן לעמוד לרשותכם בכל שאלה או צורך נוסף במידע - מעבר לזה הקיים באתר.
 
בינתיים תוכלו להינות מוורסיית האקודיון האינסטרומנטלית של מארטינס ליויקיס לשירה של ליידי גאגא "הטלפון" או משירם של להקת שפתיים - ששרה במרוקאית את שיר "הטלפון".

  

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.