כדי להקל לכם את התקשורת עם סטודיו שף-ארז שטרן אנחנו בודקים ומשפרים ללא הרף את איכות הקשר והממשק שלנו עם לקוחותנו הקיימים ואלה הפוטנציאליים. קשרים אלו, משפיעים באופן משמעותי על הצלחתנו העסקית.

טופס ליצירת קשר:

captcha
תמונה אחרת

 

אנו שמים את עצמנו תמיד בנעלי הלקוח ופועלים על פי כללי שקיפות מלאים. באתר שלנו תמצאו לנוחיותכם פתרונות למכלול של צרכים שאנו עונים עליהם ומגוון שירותים שאנו מספקים לקהל הרחב הן לשוק הפרטי (כגון: ארוחה רומנטית, מסיבות רווקות, שבת חתן, יום נישואין, יום הולדת, חדר פרטי לאירועים וגלריה לאירועים פרטיים) והן לקהל העיסקי של אירגונים וחברות (לדוגמא תמצאו: ארוחות עיסקיות, פרייבט-רום לישיבות הנהלה, שרותי יעוץ קולינריים, קידום מכירות, הפקות סרטים והשקות מוצר, אספקת חדרי ישיבות, לוקיישן למסיבת עיתונאים, כנסים וימי גיבוש). בין מכלול השירותים תמצאו שירותי קונסיירג', קורסים וסדנאות, פיתרונות לאירועי יוקרה, מתנות לכל חוגג, שוברי מתנה ואירועים בתל אביב.
 
אם אתם מייצגים חברה או אירגון עיסקי, חשוב לנו לדעת מי מעורב בקבלת ההחלטה אצלכם? חשוב לנו לדעת, מה הבעיות העיקריות שמעסיקות אתכם בהקשר של המוצרים שלנו? חשוב לנו לדעת מה התועלות המרכזיות שהשירותים שלנו מספקים לכם, ואיך נוכל לעזור לכם בכל מובן?
 
לרשותכם, תמצאו כי סטודיו שף-ארז שטרן מקיים תקשורת שותפת עם לקוחותינו גם בערוצים שונים כמו שיחות טלפון. לרשותכם, מספר סלולרי המופיע בראש הדף בצד שמאל, ומספרו 050-5852785. פקס שמספרו 050-5852785. טופס להשארת הודעה טקסטואלית עם שורות למילוי (כאן למעלה, עם מהות האירוע. כמות המוזמנים, תאריך מועדף וכו'), תכתובת מיילים (eystern@bezeqint.net), קבוצות בלינקדאין, דף הפייסבוק (שניהם רשומים מטה מתחת לשני הסרטונים), ואפילו בפגישות אחד על אחד (בתיאום מראש כמובן). כתובתנו, למשלוח דואר היא דרך בן צבי 84, תל אביב 68104.
 
האתגר שלנו הוא לספק תשובות במהירות האפשרית, בבהירות ואחידות כמו גם במקסימום נוחות, לכם-הלקוחות והמוזמנים. אנו, בסטודיו שף-ארז שטרן מתחייבים לחזור אליכם תוך 24 שעות מרגע פנייתכם ובכל מקרה, השף ארז שטרן מוכן ומזומן לעמוד לרשותכם בכל שאלה או צורך נוסף במידע.
 
בינתיים תוכלו להינות מוורסיית האקודיון האינסטרומנטלית של מארטינס ליויקיס לשירה של ליידי גאגא "הטלפון" או משירם של להקת שפתיים - ששרה במרוקאית את שיר "הטלפון".

  

סה"כ דירוג 0
Thank you for rating this article.