משהו קטן וטוב שרים משינה....וזה מה שאנחנו-בסטודיו שף - ארז שטרן מגדירים אירוע בוטיק: אירוע קטן וטוב. בסטודיו שף - ארז שטרן, יש לנו באמת פיתרון מיוחד, שונה ומבודל. במיוחד אם אתם זקוקים למקום לאירוע בוטיק, כיוון שאנו מקיימים כדבר שבשיגרה מגוון רחב של אירועי בוטיק. כולם מהודרים, מפנקים ויוקרתיים בהתאם לגישתו ולחזון של השף ארז שטרן. וכשמדברים על אירוע בוטיק אין טבעי יותר מהקישור לשף פרטי.

 

בין אם אתם רוצים לערוך אירוע מצומצם ללקוחות עסקיים חשובים ומוערכים ובין אם אתם רוצים לקיים אירוע משפחתי אינטימי או אירוע חברתי עם מעט מוזמנים, לשף – ארז שטרן יש את מבחר הפתרונות הקולינריים המתאים ביותר לקיומם של אירועי בוטיק, כמו גם מוצר נלווה של מגשי אירוח ואוכל מוכן (מנה - מנה של ה-muppets show) בחנות המשלוחים שלנו.

ישנם אירועי יוקרה חד פעמיים ומהותיים בהגדרתם, אירועים שחשוב לנו שמשתתפיהם לא יפסיקו לדבר עליהם כיוון שהם לא יצליחו להוציא אותם מזכרונם. אירועי בוטיק שכאלה נערכים בעזרת השף - ארז שטרן, כפי שעשויים להתשקף ממכלול האתר שלנו. המהווה רק קצה קוצו של מבחר האירועים שנערכו בסטודיו. באתר תמצאו בן השאר, את לשונית ההמלצות של לקוחותינו בה תוכלו להתרשם למעלה מ-700 המלצות הפרושות על פני למעלה מ-18 שנים בהם השף ארז שטרן מציע את שירותיו.

מתחמי האירוח השונים איתם אנו עובדים מאפשרים קיום מגוון רחב של אירועי בוטיק עם מספר קטן של משתתפים, כגון חדר ישיבות מאובזר, ועד לאירועים של 100 איש במתחמים סגורים וממוזגים, שכמובן תלויים במהות האירוע ובאופן שבו בעל האירוע ו/או מפיק האירוע - רוצים לקיימו.

אירוע קטן המנוהל עם השף – ארז שטרן משדר מספר דברים במקביל, מחד: הוד, הדר, ייחודיות ויוקרתיות. ומאידך תמצאו פה יחס אישי, דיסקרטי במלוא הפרטיות והאינטימיות. מה שמקנה לסטודיו אוירת חופש, קול (cool) ותחושת ביתיות אנושית מזמינה. לכן, הוא יוצר אווירה ומייצר אמירה. כאן אפשר לקיים אירוע מרשים, בתנאי אירוח מן המשובחים שתמצאו בכל איזור תל אביב וזאת תוך כדי שמירה על הפרטיות ואף על האינטימיות.

קיום אירועי בוטיק במגוון לוקיישנים בתל אביב עם השף – ארז שטרן, מאפשר למשתתפי האירועים הללו ליהנות מהיצע מגוון ועשיר של מנעמים ופינוקים, בין באמצעים הטכנולוגיים המשוכללים שהלוקיישנים מעמידים לרשותכם, בין אם בשירות ספא מפנק שנזמין במיוחד עבורכם ובין אם במזון ובמשקה (תפריטים - עליהם אמון השף בעצמו). בטרקלין תוכלו לקיים קבלת פנים של משלחת מחוץ לארץ או קיום פגישת עסקים, אשר במהלכה תוכלו לערוך השקת מוצר או השקת שירות חדש, תוכלו לעשות זאת בחדר הישיבות המרכזי והמאובזר, או באיזורי הלאונג' הנוחים. תוכלו להנעים את זמנם של אנשי העסקים בבילוי מפנק בתוך הלוקיישן הממוזג.

השף - ארז שטרן מציע מבחר של פנינים עירונוית כלוקיישנים שהם הדובדבן שבקצפת לאירועי בוטיק חשובים בלב הפועם של תל אביב ואיזור גוש דן. אנו עובדים רק עם לוקיישנים מרשימים  אסטטיים, ייחודים ויוצאים מן הכלל והבנאליות אשר יגשימו לכם כל חלום מרגש, ובכל מקרה מותאימים תמיד למידתכם ולכל אירוע בעל משמעות עבורכם. אין יותר טבעי מאשר לערוך אירועים שכאלה עם שף ארז שטרן שמהווה ערך מוסף חשוב לתוכן האירוע עצמו.

מעבר לכך, תוכלו להנות ממבחר פתרונות קולינריים שהשף ארז שטרן יודע להציע. התקשרו עכשיו למספר 050-5852785 כדי  לבדוק איתנו כל שאילתה שיש לכם לגבי אירוע בוטיקי.

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.