משהו קטן וטוב שרים משינה....וזה מה שאנחנו-בסטודיו שף - ארז שטרן מגדירים אירוע בוטיק: אירוע קטן וטוב. בסטודיו שף - ארז שטרן, יש לנו באמת פיתרון מיוחד, שונה ומבודל. במיוחד אם אתם זקוקים למקום לאירוע בוטיק, כיוון שאנו מקיימים כדבר שבשיגרה מגוון רחב של אירועי בוטיק. כולם מהודרים, מפנקים ויוקרתיים בהתאם לגישתו ולחזון של השף ארז שטרן. וכשמדברים על אירוע בוטיק אין טבעי יותר מהקישור לשף פרטי.

 

בין אם אתם רוצים לערוך אירוע מצומצם ללקוחות עסקיים חשובים ומוערכים ובין אם אתם רוצים לקיים אירוע משפחתי אינטימי או אירוע חברתי עם מעט מוזמנים, סטודיו שף – ארז שטרן הוא המיקום המתאים ביותר לקיומם של אירועי בוטיק.

ישנם אירועים חד פעמיים ומהותיים בהגדרתם, אירועים שחשוב לנו שמשתתפיהם לא יפסיקו לדבר עליהם כיוון שהם לא יצליחו להוציא אותם מזכרונם. אירועי בוטיק שכאלה נערכים בסטודיו שף-ארז שטרן, כפי שעשויים להתשקף ממכלול האתר שלנו. המהווה רק קצה קוצו של מבחר האירועים שנערכו בסטודיו. באתר תמצאו בן השאר, את לשונית ההמלצות של לקוחותינו בה תמצאו למעלה מ-500 המלצות הפרושות על פני למעלה מ-10 שנים בהם השף ארז שטרן מציע את שירותיו.
 
מתחמי האירוח השונים איתם אנו עובדים מאפשרים קיום מגוון רחב של אירועי בוטיק עם מספר קטן של משתתפים, כגון חדר ישיבות מאובזר, ועד לאירועים של 100 איש במתחמים סגורים וממוזגים, שכמובן תלויים במהות האירוע ובאופן שבו בעל האירוע ו/או מפיק האירוע - רוצים לקיימו.
 
אירוע קטן המנוהל עם השף – ארז שטרן משדר מספר דברים במקביל, מחד: הוד, הדר ויוקרתיות. ומאידך תמצאו בו פריטי עיצוב שונים המזכירים נשכחות. מה שמקנה לסטודיו אוירת חופש, קול (cool) ותחושת ביתיות מזמינה. לכן, הוא יוצר אווירה ומייצר אמירה. כאן אפשר לקיים אירוע מרשים, בתנאי אירוח מן המשובחים שתמצאו בכל איזור תל אביב וזאת תוך כדי שמירה על הפרטיות ואף על האינטימיות.
 
אירועי בוטיק שרוצים לערוך במקום מרכזי אבל בפרטיות, בדיסקרטיות ובאינטימיות, סטודיו שף – ארז שטרן הוא המקום לאירועים שכאלה.
 
קיום אירועי בוטיק במגוון לוקיישנים בתל אביב עם השף – ארז שטרן, מאפשר למשתתפי האירועים הללו ליהנות מהיצע מגוון ועשיר של מנעמים ופינוקים, בין באמצעים הטכנולוגיים המשוכללים שהלוקיישנים מעמידים לרשותכם, בין אם בשירות ספא מפנק שנזמין במיוחד עבורכם ובין אם במזון ובמשקה (עליו אמון השף בעצמו). בטרקלין תוכלו לקיים קבלת פנים של משלחת מחוץ לארץ או קיום פגישת עסקים, אשר במהלכה תוכלו לערוך השקת מוצר או השקת שירות חדש, תוכלו לעשות זאת בחדר הישיבות המרכזי והמאובזר לעילא של הסטודיו, או באיזורי הלאונג' הנוחים. תוכלו להנעים את זמנם של אנשי העסקים בבילוי מפנק בתוך הלוקיישן הממוזג או במרפסת המרהיבה הפונה אל עבר המזרח.
 
סטודיו שף - ארז שטרן כפנינה עירונית הוא הדובדבן שבקצפת לאירועי בוטיק חשובים בלב הפועם של תל אביב. הסטודיו המרשים והייחודי יגשים לכם כל חלום מרגש, ובכל מקרה מתאים לכל אירוע משמעותי ועצמתי. אין יותר טבעי מאשר לערוך אירועים שכאלה במקום שמהווה ערך מוסף חשוב לתוכן האירוע עצמו.