יש לי יום יום חג,
יש לי חג יום יום

מזמרים דודו זכאי ודורית ראובני את שירה של נעמי שמר.

במהלך החיים שלנו אנו חווים מגוון רב של אירועים מכוננים ומשמחים: החל מיום הולדת, חגיגות בת מצווה לבנות (בת-מיצווש) ובר מצווה לבנים, הצעת נישואין, מסיבת רווקים או רווקות, חתונה, ימי נישואים, הולדת הילד או הילדה וחוזר חלילה עם יורשי העצר הקטנים. מה משותף לכל האירועים הללו מלבד היותם משמחים? התשובה היא המתנות. כן, כן, כל אחד מהאירועים הללו בצד השמחה, מעודדים את הצד היצירתי שלכם לבחור מבין מגוון הפתרונות הקולינריים שיש לשף ארז שטרן להציע לכם כמתנה, ואם אפשר שיהיו אלה מתנות מיוחדות, מתנות מקוריות, מתנות רומנטיות (כמו הפתיחה לאופרה הקומית-רומנטית של נישואי פיגרו, ק. 492 מאת וו. א. מוצארט) עד כמה שאפשר. שקוף! לא?.

ערכנו בשבילכם מספר עצות שיעזרו לכם בחשיבה על מתנות מקוריות ומיוחדות ליקרים לכם ולקרובים לליבכם, מבית סטודיו שף-ארז שטרן.
שלב ראשון - סיעור מוחות אז על מה כדאי לחשוב כדי לקנות מתנה מקורית מדהימה ומוצלחת, מתנה שלא תישכח? קודם כל לאנשים שזמנם קצר ולא רוצים לכתת את רגליהם בין חנויות, ורק המחשבה על כך גורמת להם לוותר מראש על קניית מתנה מיוחדת, ישנה את האופציה של חיפוש אינטרנטי מהיר ברעיונות שיווקיים לאלפיון העליון. בכמה דקות של שיטוט באתר של השף ארז שטרן תוכלו לשטוף את העין והראש ברעיונות חדשים למתנות מקוריות שלא חשבתם עליהם קודם לכן.

שלב שני - איסוף מודיעין ומי הוא אם לא ג'יימס בונד (בסרטיו המרובים כסוכן 007 בשרות הוד מלכותה) כאיש המודיעין שלנו, שחי חיי מותרות ונהנתנות מרובים. כדאי לחשוב מי הוא האדם שאנו מחפשים עבורו מתנה מקורית ויצירתית? אם מדובר באדם קרוב, כבר מראש אנו יודעים עליו את כל הפרטים הקטנים. במידה ואין לכם מספיק מידע, כדאי לבצע עליו תחקיר קטן בעזרת משתפי פעולה שכן מכירים אותו לפני ולפנים: מה הוא אוהב, מה החלום שלו, על מה הוא או היא לא מפסיקים לדבר (על אוכל, תפריטים ומסעדות...אנחנו כבר יודעים את התשובה), מה הוא/היא כבר עשו - היו - ראו ומה עדיין לא. בסטודיו שף-תוכלו למצוא מגוון מאוד רחב של פתרונות לכל אירוע ולכל בעל שמחה.

  

שלב שלישי - "לא טוב היות האדם לבדו". אם החיפוש באינטרנט לא עזר והמודיעין אכזב  – נסו לרתום למשימה כמה שיותר אנשים שאתם מעריכים את דעתם, תנו עדיפות לאותם אנשים שלהם יש מכנה משותף רחב עם מקבל המתנה: אם מדובר באישה דברו עם כמה שיותר חברות שלה. למתנה לגבר, דברו עם כל החבר'ה שלו, למתנה לילד דברו עם חבריו לכיתה על סדנאת מאסטר שף מגניבה וכן הלאה. תסמכו על האנטוראג' של כל אדם כי תמיד יהיה לאנשים רעיון שהם בדיוק שמעו עליו או שמא, טוב מכך: שהם ניסו בעצמם – כי אין חכם כבעל ניסיון.    

שלב רביעי – להיות אמיתי כמוצא אחרון – דברו עם המאושר - שלו אתם מחפשים מתנה, אולי יש לו רעיון ספציפי לשף פרטי שהוא רצה לבקר במטבחו ולבשל איתו יחדיו כסדנא לחברים, בדומה לסדנא של השף רמזי גורדון שמייחד סדנא של מתכונים לחגי ראש השנה האזרחית. אם מדובר באשה, שימו לב טוב ואולי תוכלו לאסוף רמזים פתלתלים, מדברים שזרקה לחלל האויר בהתקרבה למועד האירוע שלה (יום הולדת, יום השנה לחברות, יום נישואין וכו').


שלב חמישי - להחליף זה עדיף כי כמו דנית מהפרסומת (המצחיקה עד דמעות) של בראנפלקס-תלמה, הגעתם אל הישועה! הגעתם למקום שבו נספק לכם "חוויה חזקה" (כדבריה של דנית). אם בחרתם בשובר מתנה מיוחד של סטודיו שף-ארז שטרן, זהו שובר שאנחנו בטוחים כי מספר חברים ומכרים יסכימו אתכם כי היא המתאימה ביותר לנמען. כי כמו שאומרת דנית: מחד גיסא מעשיר ומאידך גיסא טעים! מצוין, רק כדאי לוודא שגמישותה ניתנת להחלטתו של הנמען. הן מבחינת התאריך והן מבחינת תכולת התפריט. וכדאי לוודא שאת המתנה שלכם ניתן ליישם במגוון רחב של דרכים למקרה שלא קלעתם במדוייק לבחרתו. בסטודיו שף-ארז שטרן, שוברי המתנה מאפשרים ורסטיליות וגמישות מרובים. 

השלב השישי-השלב הבלתי נשכח. רוצים שמקבל המתנה יזמזם את השיר בלתי נשכך unforgetable בביצועו של נאט קינג קויל, כל השבוע? כי את האירוע הקטן והמקורי שתעשו עבורה (או בעבורו) בסטודיו שף-ארז שטרן - הוא או היא - לא יישכחו! כמובן שתוכלו להנות מכל השירותים הייחודיים שאנu מספקים כגון אירוע בתפריט קבלת פנים.

אז יש חגיגה...כי ילדה טובה צריכה לדעת לבשל (על פי שירה של שרית חדד). אין עוררין שבעולם של היום, להרבה אנשים ישנם כמעט את כל הפריטים הפיזיים האופנתיים. בין אם זה מכונת אספרסו (שתעמוד בסופו של דבר כאבן שאין לה הופכין על השייש) טאבלט, תכשיט, שעון או סמארטפון. אם אתם באמת רוצים שמקבל המתנה יזכור אתכם לטובה ואת המתנה שלכם גם בעתיד נסו לתת טוויסט של ייחוד לכל מתנה שאתם בוחרים ממגוון הקורסים והסדנאות שהשף ארז שטרן מעביר.

לדוגמא אם אתם מחפשים מתנה מיוחדת לגבר חובב בישול, הזמינו אותו לסדנא שבסופה מוזמנים בני ביתו וחברים לארוחת גורמה בליווית השף-ארז שטרן.
אם אתם רוצים לפנק את האישה שכבר 30 שנה לא עשתה רמונט במטבח, השף ארז שטרן מספק גם שירותי ייעוץ לעיצוב מטבחים, וכך תוכלו לתת לאותה אישה שובר מתנה לפגישת ייעוץ לשיפוץ המטבח. זה יהיה מטבח בדמותה ויתאים רק לה. אם אתם מחפשים מתנה לגבר שחובב בישול השקיעו בחווית מפגש עם שף צמרת לאירוע יוקרה במקום בספר בישול נוסף למדף. כי בסוף היום, אין כמו מתנה וסדנא חווייתית שנצרבת בזיכרון...

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.