מוביל שוק
השף ארז שטרן הציב לעצמו יעד שבו הוא יחשב כשף מוביל בענף המזון בישראל. תוך המשך חתירה למסחריות ולמצוינות ערכית כדי לייצר תדמית חיובית הן למטבח הישראלי והן לאומן וליוצר שבמטבח, הלא הוא-השף.

הגינות ושקיפות
סטודיו שף-ארז שטרן מקפיד לפעול בהגינות ובשקיפות. בסטודיו שף-ארז שטרן אנו נמנעים מכל ניגוד עניינים ופועלים באמינות ובהוגנות מול כל לקוחותינו. כארגון, אנו נוהגים בשקיפות ובפתיחות תוך נטילת אחריות אישית על מעשינו.

חיסיון לקוח

בסטודיו שף-ארז שטרן אנו שומרים את המידע על הלקוחותינו ולא מעבירים אותו לצדדים שלישיים. כמו כן אנו מקפידים על שיחות אישיות ופרטיות. את תוכן השיחה לא נשתף ולא נתעד, אלא אם תאשרו לנו או תבקשו זאת מאיתנו. אם וכאשר אנו מקליטים שיחות עם לקוחותינו, נעשה זאת לצורך שיפור השירות ולא לשום מטרה אחרת.


מטבח מקומי
סטודיו שף-ארז שטרן שם דגש על מתן שירות איכותי ובעל משמעות ללקוחותינו. אנו, בסטודיו שף-ארז שטרן מתחייבים לשימוש נרחב בחומרי גלם ישראלים המייצגים את האותנטיות של המטבח המקומי. ולאורך כל ימות השנה בוחנים באופן רציף את חוויית הלקוח ופועלים לשפרה ולשכללה. אנו שואפים להעניק בית חם לכל לקוחותינו ולכל העובדים איתנו, תוך התחשבות בצרכיהם ומתן כבוד והערכה.

בית למצוינות בשירות וליצירתיות קולינרית
בסטודיו שף-ארז שטרן משלבים מצוינות ויצירתיות, ומחויבים לביצועים גבוהים כדי ליצור ערך משמעותי לכלל לקוחותינו. בסטודיו שף-ארז שטרן פועלים מתוך ראיית העתיד, חתירה ליוזמה, תגובה מהירה תוך מענה לצורכי השוק, כל זאת במקביל ליצירתיות וחדשנות תמידית, ומתוך העמדת הלקוח בראש מעינינו.

האנשים שמאחורי הסטודיו
העוצמה הפנימית שלנו נובעת משותפות אמת בין השף, הספקים השונים של הסטודיו וצוות עובדיו. כולם אנשים שחיים ונושמים את עולם השירות, היוקרה והאיכות. אנו פועלים ומתמודדים ביחד, תוך שיתוף פעולה, קולגיאליות וחברות, הן בזמני שגרה והן בעיתות משבר. עוצמה זו מאפשרת לנו למצות את היכולת הטמונה בנו, תוך מתן כבוד לזולת, אכפתיות ודאגה לאחר כמו גם קבלת השונה.

מקצועיות
כארגון הפועל בזירה עיסקית עם עובדים הבאים מעולמות שונים ותחומי עיסוק שונים, אנו מכירים בחשיבות המקצועיות ופועלים להיות ארגון דידקטי הלומד ומשפר ללא הרף את הידע והמקצועיות של אנשינו.

שיתוף ועבודת צוות
אנו פועלים בעבודת צוות בתוך הארגון ומחוצה לו, תוך סיוע הדדי וראיית התמונה הכוללת על מנת לעמוד במשימות ובאתגרים הניצבים בפנינו.

בטיחות ובטחון
אמינות השירות-בזאת לקוחותינו מודדים אותנו יום-יום, שעה-שעה. כי מה שאנו מנפקים הם שירות מעמיק וחוויה כלל חושית. על כן, הבסיס לכל מעשינו תלוי בבטיחות ובבטחון שהם ערכי ליבה מרכזיים בסטודיו. אנו פועלים ליישמם בכל תחומי העשייה שלנו, כדי להעניק בטיחות ובטחון מרבי לעובדים, לכלל לקוחותינו ולספקים הבאים איתנו במגע יומיומי.

אחריות לסביבה ולקהילה
אנו פועלים מתוך אחריות סביבתית וחברתית ומתחשבים בשיקולים אלה בפעולותינו ובעיסוקינו היומיומי במזון. לסטודיו שף-ארז שטרן יש מספר פעילויות שנתיות בהם אנו מגלים מעורבות בקהילה ומתגמלים התנדבות של אנשינו למענה.

עמידה בקוד האתי
שף ארז שטרן הוא שותף מלא להטמעת הקוד האתי בסטודיו ומהווה דוגמא אישית במעשיו.

בסטודיו שף-ארז שטרן, אנו מלווים ועוזרים ללקוחות עיסקיים בכתיבת קוד אתי המותאם ע"פ מידה לרווחת חברות ואירגונים, אז אל תהססו לצור עמנו קשר בטלפון שמספרו 050-5852785

סה"כ דירוג 0
Thank you for rating this article.