שף ארז שטרן מציע סדנאות, קורסי בישול ואפיה, בתחומים מרתקים ומעניינים. נושא כל קורס ממוקד בתחום אחד, אך נלמדים ומשולבים בו אלמנטים וידע רבים. כל זאת, מתוך רצון להעביר בצורה מעניינית ומאוזנת, מורכבות של המוצר ,את טעמיו, הריחות, והמרקמים. מטרת העל של כל סדנא, לבנות ביטחון בקרב המשתתפים. להוכיח שבישול איכותי הינו זמין ופתוח לכולם ותלוי הרבה בכשרון המבשל אך גם ביכולת האילתור.
כל סדנא אורכת כארבע שעות לערך. קורס המתוקים מורכב מארבע סדנאות נפרדות בנות ארבע שעות כל אחת. מספר משתתפים מינימלי בכל סדנה אצלכם בבית יעמוד על 8 משתתפים. בעוד מקסימום מוזמנים בלוקיישן שאנחנו מארגנים יעמוד על 25 איש.

האזינו לשירו ההיטולי של אלתרמן "לו הייתי דג שמך ירקרק" בביצועם של יונה עטרי ואילי גורליצקי. ומנגד את נעימתו של שוברט על דג השמך

 

דרך הלימוד בסדנאת הדגים מחולקת לשלושה:
* הסברים כלליים והצגת תכלית
* הכנה פרונטלית (במטבח הפתוח לעיני ובפני הצופים) של המתכונים והנושאים השונים ע"י השף. בחלק מהסדנאות ההכנה נעשית במשותף עם המוזמנים
* טעימה של המנות השונות על ידי האורחים

בכל מקרה, בסטודיו שף-ארז שטרן מאמינים בגמישות לצרכי הלקוח שהיא שם המשחק. בכל מקרה וקבוצה רוצה ומעדיפה דברים אחרים בתפריט יש מקום לשנוי וחידוש. הנושאים המוצעים ברשימה הבאה הם המלצות בלבד. ניתן לשנותם ולהחליפם לפי רצון הקבוצה
 
הסדנא לאוהבי הדגים כמו אחיותיה סדנאות הנושא: בשר וצמחוני, או קורס המתוקים (המחולק אף הוא לארבע סדנאות נפרדות). בנוסף הסדנאות האזוריות-לאומיות, כגון הסדנא האסיאתית, האיטלקית, הסדנא הצרפתית, האמריקאית הבריטית וזו הספרדית - אורכת בין ארבע לחמש שעות. בזמן זה נכללים הסדנא עצמה והארוחה שלאחר ההכנות. אנחנו כנובן מציעים גם תפריט לאוהבי הדגים ללא סדנא לעיונכם. בין אתם רוצים סדנא או רק ארוחת דגים התקשרו אלינו בכל עת כדי לשריין לכם מקום 050-5852785.
 
הסטודיו והשף ארז שטרן אינם עוסקים בקיבוץ ואיסוף של יחידים וזוגות הרוצים להצטרף לקבוצה קיימת אלה בונים תפריט ע"פ צורך של קבוצה קיימת.
לחברות ואירגונים המעוניינים בערכים מוספים נוספים מעבר לסדנא המעשית, תמצאו סדנאות ייחודיות כמו סדנאת היין ואלכוהול, סדנאת ODT, סדנאת מאסטר שף (שיתופית). וגולת הכותרת בסדנאות/הרצאות שהשף - ארז שטרן מציע תמצאו את סדנאת חווית שירות.
סתם בשביל הכיף שלכם, הבאנו שני סרטוני מתכונים להנאתכם וניסיונכם מאתר אמריקאי שנקרא food wishes. רוצים לדעת איך להכין דגים? כנסו למאמר בבלוג שלנו. למתכונים נוספים מבית השף ארז שטרן אתם כמובן מוזמנים ללשונית הרלוונטית בלינק.

 

עלויות סדנאת דגים לא תפחת מסכום התחלתי של 2,500 ₪ לקבוצה בת 5 מוזמנים. כך שלקבוצה בת 8 משתתפים כבר תגיע לכדי סכום של 4,000 ₪. הסדנאות שלנו מתאימות למקסימום 20 משתתפים. תפריט לסדנאת דגים שכזו תכלול:סדנאת דגים

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.