כמו בשיר של רחל המשוררת (כאן בלחנו של חנן יובל, בביצועו עם דורית ראובני ודני כץ) שאנחנו מביאים כאן, יש לפעמים סיטואציות בפגישות עיסקיות חשבות שלא רוצים להשאיר ליד המקרה. כדי להמנע מהפגישה שתהיה רק חצי פגישה - כלומר פגישה זריזה וקצובה (כמו בשיר), חייבים לעשות שיעורי בית היטב לפני שהיא בכלל מתרחשת. לכן אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר שכתבנו בנושא מה חשוב לדעת לפני פגישת משא ומתן.

רוצים להתרענן ברעיונות חדשים לאירגון שלכם ולהכיר את כל העובדים? הזמינו את ברקוני בסרטון הויראלי המצורף, שילמד אתכם מה זה וואלאבלה!? ואיך תשיגו 20,000 עובדים מהיום למחר... (ס   ת   ם !?!) בכל אופן, אצלנו לא תזדקקו להוריד נעלים (ולא רק בין 14:45 לרבע לשלוש-כמו בסרטון אחר של ברקוני) ואנחנו עונים לטלפון 24/7. וביננו, כדאי שתכירו את הטלפון הישיר של השף - ארז שטרן שמספרו 050-5852785 גם עבור פריסה בעבודה.

סטודיו שף-ארז שטרן ערוך כדי לקבל כל גודל של אירועי חברה, הנהלות חברה, ומנהלי ארגונים לצורך ניהול ישיבות הנהלה או ישיבות דירקטוריון או מפגש סיעור מוחות. השף-ארז שטרן מציע לכם מגוון חדרי ישיבות. כאלה שממוזגים בקיץ ומחוממים בחורף. כל זאת, במגוון בניינים באיזור תל אביב רבתי וכולם מסודרים ומאורגנים. רובם כוללים גם פתרון בנוגע לחנייה בשפע.

אנחנו יודעים לתפעל כל אירוע (פרטי או עיסקי) של עד 100 מוזמנים לאירועים בסגנון קוקטייל. אנחנו עובדים עם מספר לוקיישנים  בהם תמצאו בין שאר האמצעים גם שולחן ישיבות ענקי המתאים לקבוצות של עד 30 מסובים. זהו שולחן אבירים גדול ורחב.

האולמות בהם אנו מציעים את שירותיו של השף-ארז שטרן, גמישים מבחינה תפעולית ויכולים להכיל כל אלמנט משרדי אפשרי. בין אם זה מערכת מחשוב אור-קולית מתקדמת המאפשרת הקרנת מצגות, וידאו קונפרנס (video conference), הקרנת סרטים (וידיאו ו-DVD). ובנוסף לוח כתיבה נייד. אנחנו מתמחים במתן פתרונות מגוון ורחב בכל הקשור בתקשורת משרדית כגון מדפסת, מכשיר פקס, סקאנר ומכונת צילום. אנחנו מקפידים על עמדת קפה/תה רץ עם כיבוד מגוון אשר ניבנה ע"פ צורכי כל לקוח ואירוע ממוקד.

במידה ואתם זקוקים לכיבוד קל עבור happy hour חודשי או שבועי - אצלכם במשרד, תמצאו את חנות המשלוחים שלנו לרשותכם. בנוסף השף ארז שטרן מציע מגוון של פתרונות קולינריים למנעד רחב של אירועים (פרטיים או עיסקיים).

בסטודיו שף-ארז שטרן, אנו שומרים בעבורכם את כל הפרטיות, הדיסקרטיות והאינטימיות שמצריכים אירועי הנהלה וישיבות דירקטוריון שכאלה. לרשות חברות, ארגונים ומוסדות, סטודיו שף-ארז שטרן מציע גם סדנאת ODT או הרצאה בנושא חווית שירות הניתנים עם או בלי ארוחה.

רוצים להזמין חדר ישיבות? התקשרו לארז שטרן בטלפון 050-5852785. לרשותכם טופס בעמוד צור קשר או במייל ישיר .

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.