לא סתם הבאנו לכם את השיר "כסף" של פינק פלוייד. יום עיון באירגונים או בחברות הוא יום שתכליתו להוציא את המירב מההשקעה שהושמה בלוקיישן ובכיבוד של המוזמנים. סטודיו שף מציע לחברות ואירגונים את המיקום האיכותי ביותר להשקעתם הכספית לצורך זה. אז תודה שבחרתם בנו ליום העיון הקרוב שלכם.
בסטודיו אנו מציעים לכם מגוון של פתרונות קולינריים איכותיים ביותר בעולם האירועים. החל משיחת הטלפון הראשונה בה נתוודע לצורכיכם העיסקיים, תוך שמירה על האינטימיות של האירוע. בשקט, בסובלנות ובפרטיות מלאים. כל זאת מבלי שאף אחד יפריע לכם מסביב.

לנוחיותכם, תוכלו לבחור בחנות המשלוחים שלנו במידה ואתם רק רוצים ללוות את יום העיון בכיבוד קל, בלי כל הטררם של אירוע, אירוח ושירות הנלווים ליום העיון שלכם.

לשף ארז שטרן שפע של פתרונות אירוח המתאימים להרצאות בפני קהל של אפילו עד 100 איש, כמו גם ליום עיון פנים ארגוני. מניסיוננו, נספר לכם כי חברות רבות מן המגזר העיסקי הולכים איתנו יד ביד מזה שנים בכל הקשור בימי עיון וימי גיבוש המשלבים שקט וריכוז עם הנאה צרופה מלוקיישן מדהים ביופיו וייחודו ומאוכל מעשה ידיי שף פרטי. בואו גם אתם וגלו את רזי האירוע העיסקי של הדור הבא ולראות מה קורה כאשר ממזגים ביזנס ופלז'ר ביחד.
 
ימי עיון בסטודיו שף-ארז שטרן הם בראש סדר העדיפויות ברשימותיהם של רבים ממנהלי משאבי אנוש ומנהלי רווחה בחברות וארגונים המחפשים את הפיתרון המותאם ככפפה לכף יד עבור יום גיבוש לעובדים כמו חוק פארטו המשפיע על ניהול משאבים באירגון. צוות הסטודיו מעניק לכם יחס אישי ופרטני על פי מידתכם. מלבד אירוע של יום עיון, השף ארז שטרן ייפרוס בפניכם מגוון רחב של שירותים לאירועים עיסקיים ולאירועים אישיים-פרטיים תוך בניית איפיון כולל ומלא, אשר הולם את צורכי האירוע, המוזמנים וכל מרכיב אפשרי אחר.

רוצים לדעת איך לנהל פגישת משא ומתן? לנו יש כמה עצות אירגוניות ועיסקיות בנידון. רוצים לפתח את מיומניותיהם של עובדכם? בעזרת סדנאת ODT שלנו תוכלו להביא אותם לסינכרון אירגוני פנימי. לחילופין תוכלו לשדרג את יכולותיהם והבנתם של עובדיכם בעזרת סדנאת חווית שירות

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.