גם בשבתות הסתוויות וגם באלה החורפיות והקרירות....אנחנו ממליצים לכם לצאת מן השיגרה....ולהזמין אצל השף ארז שטרן (קבוצות של שמונה סועדים ומעלה) לארוחת חמין בסגנון אשכנזי (צ'ולנט), שהיא כידוע-ארוחה דשנה ואוטנטית בעלת ריחות ניפלאים של תבשיל חורף שהתבשל ארוכות, באיטיות ובאהבה כל הלילה עם מרכיבים מסורתיים ובטעם משובח ומענג.

במיוחד, כאלה המזכירים את הילדות, את הסבתות ואת בית אמא ואבא. ולראיה, הבאנו ראיון עם ישראל אהרוני המדבר על הפרדוקס של עונג שבת ואיסור הבישול בשבת וההקשר של טעמים וקבלה. גם הפרברים מצטרפים למסורת של שירי שבת (צור משלו אכלנו), שיר המוכר ברבים מבתיהם של יהודות יוצאי ספרד ועדות המזרח. צפו, האזינו ותהנו אבל אל תשכחו שיום לפני סעודת השבת, אנחנו יודעים לתת פיתרון גם לארוחת ערב שבת.

 

בסטודיו שף-ארז שטרן אנו מארחים ומתארחים בביתם של לקוחותינו גם לאירועי שבת חתן ולכן ארוחת חמין של שבת יכולה להיות פיתרון מצויין. אם חשקה נפשכם להזמין מגשי אוכל מוכן אתם כמובן מוזמנים להכנס לאתר המשלוחים שלנו.

שבת חמין כמו שאומרים בצבא אל תשכחו שאחרי כל חמין של שבת יש מוצאי שבת אז הסכיתו לג'קי מקייטן מכין אתכם לתוצאה, ועדנה לב שרה פיוט יהודי על ידיד נפש...


 

התפריטים באתר זה מייצגים את יכולותיו של שף ארז שטרן, אך אינם מחייבים אותו בשום צורה לדבוק בתכולתם המלאה

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.