על אף היותו יום משמעותי לדת הנוצרית ערב השנה החדשה (31 בדצמבר) - הלא הוא ליל הסילבסטר, נחגג ברוב מדינות העולם, כולל בישראל. השתרשות החג דבקה בציבור החילוני כיוון שהסילבסטר מסמן את סופה של השנה על פי לוח השנה הגרגוריאני, ושעל פיו מתנהלים החיים החילוניים ברוב העולם. בכלל זה תמצאו את חיי התרבות, הכלכלה והמסחר.
סילבסטר הראשון היה האפיפיור ה-34 במספר. מאז שקיבל מעמד קדושה הפך תאריך פתירתו ליום הזיכרון המוקדש לו בכנסייה הקתולית. אין קשר בין סילבסטר הראשון לבין ליל השנה החדשה מלבד תאריך מותו.
 
כדי ללוות את הארוחה המסמלת את סיומה של שנה אחת ואת תחילתה של שנה עוקבת, מצאנו לחן של יוצר ידוע ואהוב משכמו ומעלה. בן תקופת הבארוק: יוהן סבאסטיאן באך עם האורטוריה לחג המולד (שגם עבורו פיתחנו תפריט כריסמס יעודי). השני, עם הזמרת אנייה ששרה את אחד משירי חג המולד המוכרים: "לילה שקט" (silent night).
 
סבתי, עליה השלום, הייתה מנויה על חוברת אמריקאית בשם Redear's Digest שבין שאר הסיפורים ואמירות השפר שקראתי בהם היה אמירה שאני מאמין בה עד היום: חגיגות ימי הולדת וחגים המסמלים התחדשות או את עונות השנה הם רק תירוץ כדי לחגוג אירועים בקרב המשפחה, החברים והאהובים עלינו. התקשרו אלנו בכל עת 050-5852785, כדי שנשריין לכם את ערב השנה החדשה או כל אירוע אינטימי אחר.

 

 
 

בנוסף הבאנו לכם את שירן של דפנה ארמוני ומזי כהן בשירן על חודש דצמבר ואיחולים מרבעיית אבבא (ABBA השבדים). קבלו את איחולנו העמוקים לשנה החדשה מלאה בתפריטי בריאות ואושר, של שפע ואהבה לכם ולכל הקרובים לכם. רוצים לשמוע ולראות מנות ומזון מוכן שישלים לכם את תפריט הסילבסטר? הכנסו לחנות המשלוחים שלנו - כך תוכלו להנות ממגוון של מגשי אירוח ואוכל מוכן לכל אירוע או ממגוון של פתרונות קולינריים.

 

סילבסטר

התפריטים באתר זה מייצגים את יכולתיו של השף ארז שטרן, אך אינם מחייבים אותו לדבוק בתכולתם המלאה

ציון 5 מתוך 5 - הצביעו 1
Thank you for rating this article.