על אף היותו יום משמעותי לדת הנוצרית ערב השנה החדשה (31 בדצמבר) - הלא הוא ליל הסילבסטר, נחגג ברוב מדינות העולם, כולל בישראל. השתרשות החג דבקה בציבור החילוני כיוון שהסילבסטר מסמן את סופה של השנה על פי לוח השנה הגרגוריאני, ושעל פיו מתנהלים החיים החילוניים ברוב העולם. בכלל זה תמצאו את חיי התרבות, הכלכלה והמסחר.
סילבסטר הראשון היה האפיפיור ה-34 במספר. מאז שקיבל מעמד קדושה הפך תאריך פתירתו ליום הזיכרון המוקדש לו בכנסייה הקתולית. אין קשר בין סילבסטר הראשון לבין ליל השנה החדשה מלבד תאריך מותו.
 
כדי ללוות את הארוחה המסמלת את סיומה של שנה אחת ואת תחילתה של שנה עוקבת, מצאנו לחן של יוצר ידוע ואהוב משכמו ומעלה. בן תקופת הבארוק: יוהן סבאסטיאן באך עם האורטוריה לחג המולד. השני, עם הזמרת אנייה ששרה את אחד משירי חג המולד המוכרים: "לילה שקט" (silent night).
 
התקשרו אלנו בכל עת 050-5852785, כדי שנשריין לכם את ערב השנה החדשה

 

 
 

תפריט הסילבסטר שלנו מתלווה לתפריט סוף שנה אזרחית שמתאימים גם לארוחות כריסטמס. בנוסף הבאנו לכם את שירן של דפנה ארמוני ומזי כהן בשירן על חודש דצמבר ואיחולים מרבעיית אבבא (ABBA השבדים), כמו גם את ריקוד הואלס של דימיטרי שוסטקוביץ' לרגל השנה האזרחית החדשה. קבלו את איחולנו העמוקים לשנה של בריאות ואושר, של שפע ואהבה לכם ולכל הקרובים לכם. רוצים לשמוע ולראות מנות ומזון מוכן שישלים לכם את התפריט? הכנסו לחנות המשלוחים שלנו - כך תוכלו להנות ממגוון של מגשי אירוח ואוכל מוכן לכל אירוע או ממגוון של פתרונות קולינריים.

 

סילבסטר

 

התפריטים באתר זה מייצגים את יכולתיו של השף ארז שטרן, אך אינם מחייבים אותו לדבוק בתכולתם המלאה

סה"כ דירוג 0
Thank you for rating this article.