רגעים קסומים. כשהבן מתחתן...זה באמת רגע קסום כמו בשירו של פרי קומו. אז קבלו שפע של ברכות מזל טוב!, האשכנזים שביננו יעלו לתורה בשבת שלפני האירוע הגדול, בעוד הספרדים – בשבת שאחרי. כדי לחגוג את שבת חתן בשמחה ובפאר, הזמינו מקום מראש עם השף-ארז שטרן.
כפי שמבקשות הצ'ורדטס למר סנדמן: "הבא לי חלום", והכוונה שאת רוב החלומות ניתן להגשים. במיוחד כשמדובר בשף פרטי לכל אירוע וחגיגה. גם נינה סימון בשירה הידוע: "התינוק שלי - איכפת לו רק ממני", כדאי לציין חגיגה יהודית כדוגמאת שבת חתן עם ארוחה דשנה ועמוסה בכל טוב. אין ספק שחתן אשר יוכל להפגין את כישורי הבישול שלו בזמן האירוע-לכבודו, הוא סופרמן. אבל למה להכביד עליו ועל המשפחה? כאשר ישנה גם אפשרות הרבה יותר נוחה לכל בני המשפחה?

  

בסטודיו שף - ארז שטרן תמצאו הן את בעל המקצוע האולטימטיבי (שילווה אתכם באירוע המצומצם והאינטימי) והן את הלוקיישן המותאם לצרכים שלכם. כך שאת חגיגות שבת חתן יתאפשר לכל אחד ואחת מכם להתארח וליהנות כמו שצריך. בעוד האישה המיועדת בטח צועקת על בן זוגה "תן לי קצת ממך" כמו קורין אלאל.
משירותיו של השף -ארז שטרן תכלו להנות בן אם כארוחת ערב שבת והן ממטעמיו ובישוליו לתפריט של חמין של שבת שיהיה מורכב ממבחר מנות ראשונות וסלטים וממגון של מנות עיקריות, תוספות. כמו גם עוגות, עוגיות ושאר מתוקים המקובלים על בני המשפחה. אצל השף-ארז שטרן תמצאו אוזן קשבת לכל צורכיכם וכמובן ניסיון מקצועי העומד לרשותכם כדי להגיש כל מתכון בין אם מדובר בכזה מהמטבח הצרפתי הקלאסי או מנה ממטבח מסורתי ואוטנטי אחר - לבקשתכם, כמו גם כדי להפתיע את המוזמנים עם כיבוד בטעמים עדכניים וחדשים, כמו למשל תפריט של תה מנחה - הלא הוא האפטרנון תה (afternoon tea).

  

אם תרצו את הכיבוד כמגשי אירוח בשבת חתן, תוכלו להזמינם דרך חנות המשלוחים שלנו ולהגישם לקהל המוזמנים בבית הכנסת או לאחר העליה לתורה בקרב שאר בני המשפחה והחברים בביתכם. מרבית בתי כנסת ערוכים לקיים אירוע שבת חתן, וישמחו לשתף איתכם פעולה. היתרון בהזמנת מגשי אירוח בשתי האפשויות הללו הוא בקלות שבה אתם רק צריכים להגיש ואולי קצת לחמם חלק מן הפריטים. המנות מגיעות במגשים אלגנטיים ונוחים חד פעמיים שאיתם עבודת האירוח נוחה במיוחד.
סטודיו שף-ארז שטרן בעל מוניטין רב שנים בניהול אירועים מסוגים שונים, ידאג במקומכם לכל הפרטים (קטנים כגדולים), כך שכל מה שיישאר לכם לעשות לקראת היום הגדול זה פשוט ליהנות מהחברותה, הן מהמשפחה והן מהחברים.

סה"כ דירוג 0
Thank you for rating this article.