במקביל להיותו שף פרטי, ארז שטרן מספק גם שירותי שף אישיים, בהם הוא מבשל עבור אדם ו/או משפחה למשך תקופה ארוכה. בשונה מתפקידו כשף פרטי בו הוא עוסק בשירותי אירוח ובישול באופן חד פעמי ללקוחות מזדמנים או ללקוחות חוזרים, שף אישי הוא תפקיד ארוך טווח והוא נעשה תוך היכרות מעמיקה עם הלקוח תוך רכישת אמונו והבנת צרכיו. כמו בשירם של אילן ואילנית - "לכל אדם כוכב", ארז משמש ככוכב לכל צורך קולינרי (להזכירכם כוכב=שטרן בגרמנית).

בתפקידו כשף אישי - ארז שטרן אינו מסתפק רק בהכנת אוכל אלא משלב תזונה נכונה והתאמת תפריטי המזון לצרכיו האינדיבידואלים של הלקוח ושל בני המשפחה. שירותיו כשף אישי עוזרים לשמור על שגרת חיים בריאה עבור אנשים אשר מתקשים לבשל בעצמם או שזמנם אינו מאפשר להם לבשל. לחילופין השירות יכול להתאים גם לפרקי זמן ידועים מראש כמו למשל עבור משפחות (בדרך כלל מצומצמות) בנסיעתן לחו"ל.

חלק מלקוחותיו של השף ארז עובדים בצמוד לתזונתאי או דיאטן בכדי להרכיב תפריט ייחודי המתאים לצורכיהם. שף ארז יודע להתאים את יכולותיו לדרישותיו של כל תזונאי כדי לבנות תפריט מאוזן ובריא. עם השנים, שף אישי נהפך לסמל סטטוס בקרב האלפיון העליון בקרב האוכלוסיה, ועל כן תפס תאוצה. אע"פ שרוב לקוחותיו של ארז עדיין מזמינים את שירותיו כשף פרטי לאירועים פרטיים או עיסקיים. כל זאת כאשר הם מעוניינים להתחמק מהלחץ וההשקעה הרבים הכרוכים בארוחה ייחודית רבת משתתפים או כאשר הם רוצים להעניק לאירוע מסויים מגע יוקרתי ואלגנטי. ומכיוון שאנחנו לוקחים בחיים הכל אישי הנה לכם שיר שמחצין את ריגשותיה של פטצי קלין (קרייזי = crazy).

 

מלבד שירותי כשף אישי ושף פרטי, ארז מציע מגוון פיתרונות קולינריים. בינהם: שירות של מתכונאי למשפחות המעוניינות לאסוף, לחבר, לאגד מתכונים משפחתיים לכדי הוצאה לאור של ספר בישול. אם אתם מעוניינים בשירותיו של שף אישי - ארז שטרן, או רוצים לתת את מגוון שירותיו כשובר מתנה? מומלץ לערוך השוואה מקיפה מראש בכדי שתוכלו לבדוק ותק וניסיון מוכח בתחום. באתר תוכלו למצוא שפע המלצות מלקוחותיו הרבים.

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.