אתם עשירים כקורח? אז אתם בטח יכולים לרשום את כל הקניות על חשבון החדר בריץ, כפי ששר פרד אסטר בשירו הידוע...

 

אך אירוע יוקרה בתל אביב, לא אומר שאתם צריכים לחלום להיות רוטשילד כמו טוביה החולב (שבסרטון המצורף - מוצג ע"י שמוליק רודנסקי עם קולו האגדי) כדי לממן אירוע שכזה. אנחנו, בסטודיו שף-ארז שטרן, מתחייבים לתת לכל לקוח ואורח את תחושת הסלבריטי.

אתם בטח שואלים את עצמכם מה זה אומר תחושת הסלבריטי? והתשובה לכך היא שאתם מקבלים יחס של VIP! תדמיינו שמגלגלים לפניכם את השטיח האדום. בעזרת תפריטים שאנו יודעים להציע לכל לקוח וקבוצה, ננסה לקלוע לטעמו של כל סועד, לקוח ואורח. בסטודיו שף - ארז שטרן אנו יורדים לפרטי הפרטים של כל שביב מידע הקשור בצרכים וברצונות, במהוויים, ברגישויות ובאלרגיות של מי מן המוזמנים. בסטודיו אנו מכירים את הצרכים והאהבות של רוב המוזמנים...עוד לפני שהם בכלל נכנסו לפתח הסטודיו ולאירוע עצמו.

איך אנחנו עושים זאת אתם שואלים? ובכן, בסטודיו שף - ארז שטרן אנחנו מנסים לשאול את השאלות הנכונות ממזמין האירוע. וכאשר האורחים והמוזמנים כבר באים לסטודיו, השף ארז שטרן מארח את כולם באהבה, בנתינה וברוחב לב. לפני הכל...אנחנו באמת ובתמים אוהבים את הלקוחות, האורחים והמוזמנים שלנו. כי ההלקוחות שלנו נכנסים לאירוע כזרים ויוצאים ממנו כחברים. אנחנו מנסים להכיר את כל הרצונות והצרכים של כל האורחים באירוע ספציפי כי אנחנו ממש מתלהבים מהאפשרות שניתנה לנו לארח אתכם כלקוחות.
נפתח בעבורכם כל דלת, אפילו כאלה שסגורות בפני הקהל הרחב. תחושת הסלבריטי מתבטאת גם ביכולת שלנו להכיר אתכם...כל האנשים והלקוחות שצריכים את תשומת הלב לפרט כזה או אחר. כאשר הפרט הזה, יכול להיות רגישות למזון מסויים, ואף להוסיף-כחלק מהאירוע-גם מתנה (give away) מיוחדת ובלתי נשכחת.

בסטודיו שף-ארז שטרן אנחנו עומדים תמיד לפקודתכם. בין אם זה ארוחה רומנטית, אירוע סוויט סיקסטין, בר או בת מצווה או אירוע עיסקי של קידום מכירות וישיבת הנהלה. לכן הנטייה של השף ארז שטרן לומר תמיד "כן" ללקוחותיו. תמיד לנסות לעזור כמיטב יכולתנו לכל צורך. כמובן שרוב לקוחותינו פונים אלינו בשעת שימחה, אבל גם אירוע לזכר אהוב שהלך לעולמו יהיה קביל מבחינתנו לאירוח. אנחנו יכולים לספק כל חשק וגחמה שלכם. הרגישו חופשי לספר לנו על כל רצון וגחמה שכאלו. המטרה שלנו היא שכל מה שאתם רוצים - קורה או ייקרה.

תמיד נדבר מתוך סמכותיות מקצועית. מתוך ניסיון עיסקי. מתוך עדכניות ורצון לחדש. כל מה שהוא המילה האחרונה בתחום המזון-תוכלו למצוא בסטודיו שף-ארז שטרן. השף ארז שטרן עובד מתוך תודעת איכות הן בירידה לפרטים בעת הפקת האירוע שלכם והן בבחירת חומרי הגלם לתפריטים אותם הוא מוציא לפועל. סטודיו שף-ארז שטרן מסוגל ויודע להפוך כל מה שלא היה אפשרי עד כה לאפשרי עכשיו ובעבורכם.

לכן כשיש לכם אירוע חשוב להפיק, ואתם משקיעים את מירב כספיכם באירוע, זהו אירוע יוקרה. היום אירוע יוקרה אינו עוד מה שהכרנו בעבר עם שירות קייטרינג נחמד שמלווה את המוזמנים באוכל טוב! אלא מסוג האירועים שבהם נאספים כול הפרטים הקטנים ומתאגדים כל המוחות הפועלים לתכנון אירוע שונה, אחר וייחודי, שונה ומבודל. תדמיינו את הירידה לפרטים של כל המסעדות הטובות בעולם - מתורגמות לאירוע היוקרתי שלכם. אתם תגדירו את הלוקיישן, וסטודיו שף-ארז שטרן יציע לכם את השירות האולטימטיבי והיוקרתי ביותר שניתן למצוא. אז בין אם זה אצלכם בחצר, בלופט או במרפסת גג בעל עיצוב משלים –סטודיו שף-ארז שטרן הוא המקום לאירוע היוקרה שלכם.

בסטודיו שף-ארז שטרן מאמינים שהפקת אירועי יוקרה אינה תלויה רק בטיב האוכל אלא גם בצורת הגשתו, בקישוטים, באווירה הנבנת במיוחד לאותו אירוע ובלוקיישן הנבחר. אם בחרתם בשף-ארז שטרן-אז את השירותים הלוגיסטיים שיעמדו לרשותכם הם מהטובים הקיימים בשוק. גם בכל הקשור בטכנולוגיות מתקדמות ביותר: בין אם זה מסכי פלאזמה, מקרנים, מערכות סאונד מתקדמות או שירותי מוסיקה.

בסטודיו שף-ארז שטרן מתמחים באירועים יוקרתיים בין אם אלו הם אירועי יומולדת, בריתה או ברית מילה, חתונה קטנה או כל אירוע אישי או פרטי אחר, והן לאירועים בעלי אוריינטציה עיסקית כגון ישיבות הנהלה, כנסים וימי עיון, השקות מוצר, הדרכות והרצאות. צוות ההפקה מטעם הסטודיו ידאג לכלל האירוע שלכם. החל משידוך הלופט המושלם לאירוע היוקרתי שלכם ועד התאמה של מפות ומפיות, סכו"ם מהודר, צלחות מעוצבות, סידורי פרחים, כלי הגשה, עמדות ודוכני מזון. בסטודיו שף-ארז שטרן שמים דגש על כל אירוע אך כמובן שניתן חשיבות יתרה באירועים יוקרתיים בהם אנו עובדים בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע נוספים כגון: מנפחי בלונים, זיקוקי דינור, תפאורנים, אמנים, מפיקי אירועים, וכל מה שיידרש להפקת האירוע היוקרתי שלכם.

אז בכל אירוע חשוב ויוקרתי הבא עליכם לטובה, השאירו לנו את פרטכם במסמך מטה ואנו נחזור אליכם בהקדם, או הרימו טלפון 050-5852785. אנחנו כבר נדאג לכל השאר.

עזר בכתיבה ד"ר דן הרמן