ברוכים הבאים לאיזור המתכונים באתר של השף ארז שטרן. נכון, מתכונים הם לא איזור האירוח האולטימטיבי. אין פה מיזוג אויר בקיץ ולא חימום בחורף. אף אחד לא עושה לכם נעים בגב (ההיפך: אנחנו מצפים שתפשילו את השרוולים ותעבדו במטבח כדי שתגיעו לתוצרים). אף אחד לא עורך לכם את השולחן ולא מגיש לכם קפה בסוף הארוחה.

אך, מתכונים הם הדרך שלנו, בסטודיו שף-ארז שטרן לתת... (כאן עם בועז שרעבי - שגם הלחין)...

• לתת לכם להנות מאהבתנו לאומנויות המטבח (בתקווה שגם אתם אוהבים לבשל ולגעת בחומרי גלם כדי להביא אותם לכדי מתכון מוגמר, טעים ומפתה. לשתף במטעמים את הקרובים והאהובים לכם).

• לתת לכם להנות מאסטטיקה ותרבות האירוח והשולחן.

• לתת לכם חומרי גלם כדי שכמו שאומרת הפרסומת "תנסו את זה בבית", או שמא יש לכם חומרי גלם בבית, ואתם רוצים מקור השראה (מישהו אמר "מגדלור"? כאן בביצוע של יהודית רביץ) ורעיונות מה לעשות איתם לארוחה הקרובה.

• לתת לכם לדגום ולטעום מחומרי הגלם שאלוהים נתן לנו בארץ ישראל. ארץ זבת חלב ודבש, ומן המטבח הים תיכוני שאנו חולקים עם השכנים שלנו.

• לתת לכם רעיונות כיצד לשפר ולשדרג את השאריות או הבישולים שנמצאים במקרר, כבר מספר ימים ולשמור על קיימות ועל גישת nose to tail, שאנו מאמינם בה.

רק, בבקשה...אל תשכחו לספר לנו איך יצא לכם ואיך היה הניסיון. אתם מוזמנים להתקשר אלינו ישירות בטלפון 050-5852785 או להשאיר לנו הודעה כאן ברובריקות שלמטה.

 

 מלבד המתכונים השונים כאן בלשוניות שמשמאל (עם מתכוני בשר, מתכוני דגים, מתכוני תוספות, מתכוני חגים ומתכוני קינוחים ומתוקים) - אותם אתם יכולים לבצע בעצמכם, לשף ארז שטרן יש מבחר פתרונות קולינריים נוספים בהם תמצאו את שירותי כתיבת מתכונים (מה שנקרה היום שירותי מתכונאות) המתאים הן לכל אותם יחידים ומשפחות שכותבים ומפיקים ספרים לזכר בני משפחה, והן לחברות ואירגונים חדשים בתחום המזון והמסעדנות המעוניינים לשמור על רף הסטנדריזציה והתמדה בעבודת המטבח. השף ארז שטרן מציע גם שירותים להלבשת הבית עם דגש על סידור המטבח. בנוסף, תמצאו שעורי הכנה לתוכנית בישול בטלויזיה, שובר מתנה אותו תוכלו לתת לאהובים ולקרובים לכם ,לצורך ארוחות שף רומנטיות ואינטימיות או להזמין את מיטב החברים לאחת מבין מבחר הסדנאות של השף ארז שטרן. כמו גם את חנות המשלוחים עם שפע של מגשי אירוח ואוכל מוכן.

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו: 050-5852785

לידעתכם אנו משתמשים בעוגיות כדי לשפר את חווית הגלישה באתר שלנו. מעצם הגלישה באתר הנכם מסכימים לשימוש בקבצי עוגיה.