עת השתחררתי, הרופאים המליצו לי ביקור חודשי בנמל התעופה....
זה באמת עושה לי טוב לראות מטוס גדול ממריא דרך דמעה שקופה

מבחינתי כשף, זו באמת המלצה שאני מקפיד לברך את כל לקוחותייי...אז לכל אלה שמתכננים לטוס לחו"ל, או זקוקים להמלצות בבניית מסלול נסיעה לחופשה או לסדרת פגישות עסקים, שף ארז שטרן יסכים להתלוות אליכם,

כדי לדאוג לכל מבוקשכם: בין אם זה קניות, סיורים קולינריים או ליווי לסיורים מקצועיים, ניהול לו"ז וניהול היומן, שף אישי שיבשל לכם ארוחות כמו שאתם אוהבים; והכי חשוב: יהיה שם כאשר אתם צריכים מישהו שיקשיב לכם.

אנחנו יודעים כי זמנכם יקר ואתם טסים רבות בעולם...אז תעשו זאת במנעמים. או כפי שריי צ'ארלס מזמר: hit the road

אז באיחולי טיסה נעימה, מצאתם בעל מקצוע לעילה ולעילה, כי השף ארז שטרן, בוגר ביה"ס ע"ש פול בוקוז בליון-צרפת, מציע את שירותיו גם ליחידים ולמשפחות ברחבי העולם ומצטרף לחופשותיהם של לקוחותיו כשף וכבאטלר אישי כחלק משירותי קונסיירג'. "אחרי הלימודים עבדתי כשף פרטי עבור משפחות מסויימות בארץ, שהיוו את מקבץ לקוחותיי הראשונים. כאשר מידיי פעם ליוויתי אותם לחופשות משפחתיות או כמלווה לביקור פרטי של אחד מבני המשפחה בחו"ל לצורך עסקים".
אין ספק שהקיץ-הוא זמן אולטימטיבי למשפחות אמידות להתרענן במקומות יותר צוננים ברחבי הגלובוס, מאשר להישאר באיזורנו החם והלח. בין אם זה וילה בטוסקנה. המשך באחוזה בהרי הרוקיז (במערב ארה"ב) ועד הפלגות ביאכטות פרטיות באיים המלדיביים. 

למרות שיש לי את השפה הקולינארית שאני מכיר ומוביל שמתבטא בתפריטים אותם תמצאו באתר, אני משתדל לבשל ברוח המקום ולשלבו בטעמו של הלקוח - ולכן הכיוון של התפריטים נקבעים בד"כ מראש ובהתאם לבקשותיהם המיוחדות של הלקוחות בזמן אמת".
"בחודשי החורף לעומת זאת, אני מצטרף לחופשות סקי במחלקה ראשונה, כאשר בבקרים, מוגשת ארוחה עשירה בפחמימות כדי לתת לגולשים את מירב האנרגיה ליציאה לסקי. ובערב, כשהם חוזרים מהסקי בתום יום ארוך, הם מוזמנים להתרווח עם משקה אפריטיף חם ליד האח, ואחר כך ליהנות מארוחת מושקעת בת מספר מנות שמלווה במבחר יינות איזוריים".

מיהו קהל היעד?
אין ספק שהלקוחות שמשתמשים בשירותיו של השף-ארז שטרן בחו"ל, הם מזן האלפיון העליון או אולי דמויות כמו פיליאס פוג שטייל 80 יום מסביב לעולם (בספרו הנודע של ז'ול וורן). לקוחות כאלה אולי משתמשים ברכבת האוריינט אקספרס כדי להנעים את זמן הנסיעה ולהפיק ממנה את מירב חווית השהות תוך כדי נסיעה. אלו קהלים שיכולים ומוכנים להשקיע באוכל טוב בזמן השהות שלהם בחוץ לארץ. לכן בהגדרה, מדובר בקהל אמיד ובוגר מבחינת העדפותיו הקולינאריות. אלו אנשים שיודעים להעריך אוכל טוב ומוכנים לשלם בעבורו בהתאם. בדרך כלל אני מצטרף למשפחות או לקבוצות של חברים, אבל כבר היו מקרים שהזמינו אותי לבשל רק עבור אדם אחד בעת ביקור עיסקי באחת מבירות אירופה.

מה העלות של שף כמלווה לנסיעות לחו"ל?
בשונה מתמחור אירוע עם שף פרטי המחוייב על פי כמות מוזמנים, עלות יום שהות בחו"ל של שף פרטי עומדת על 750 דולר, ואינה כוללת עלויות תחבורה וטיסות. כמו כן, השרות לא כולל את עלויות קניית מזון.

שירותי שף פרטי לנסיעות הם חלק ממגוון שירותים ופתרונות קולינריים רחב שאנו מספקים.
Voyage-Voyage כבר אמרנו? בכל אופן....אם תרצו לקרוא עוד המלצות שלנו לנסיעות וחוץ לארץ בכלל תמצאו שפע של כתבות ומאמרים בבלוג שלנו. אם אתם זקוקים לשף לפני טיסה או אם תרצו לשמוע על שירותי שף פרטי בשירות הנוסע המתמיד, תוכלו תמיד להתקשר לטלפון 050-5852785 או להשאיר כאן למטה פרטי התקשרות כדי שנחזור אליכם.

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.