עת השתחררתי, הרופאים המליצו לי ביקור חודשי בנמל התעופה....
זו באמת המלצה שאני מקפיד לברך את כל לקוחותייי...אז לכל אלה שמתכננים

 

לטוס לחו"ל, לחופשה או לסדרת פגישות עסקים, שף ארז שטרן יסכים להתלוות אליכם, כדי לדאוג לכל מבוקשכם: בין אם זה קניות, סיורים מקצועיים, ניהול לו"ז וניהול היומן, שף אישי שיבשל לכם ארוחות כמו שאתם אוהבים; והכי חשוב: יהיה שם כאשר אתם צריכים מישהו להקשבה.

אנחנו יודעים כי זמנכם יקר ואתם טסים רבות בעולם...אז תעשו זאת במנעמים. או כפי שריי צ'ארלס מזמר: hit the road

אז באיחולי טיסה נעימה, מצאתם בעל מקצוע לעילה ולעילה, כי השף ארז שטרן, בוגר ביה"ס ע"ש פול בוקוז בליון-צרפת, מציע את שירותיו גם ליחידים ולמשפחות ברחבי העולם ומצטרף לחופשותיהם של לקוחותיו כשף אישי. "אחרי הלימודים עבדתי כשף פרטי עבור משפחות מסויימות בארץ, שהיוו את מקבץ לקוחותיי הראשונים. כאשר מידיי פעם ליוויתי אותם לחופשות משפחתיות או כמלווה לביקור פרטי של אחד מבני המשפחה בחו"ל לצורך עסקים".
אין ספק שהקיץ-הוא זמן אולטימטיבי למשפחות אמידות להתרענן במקומות יותר צוננים ברחבי הגלובוס, מאשר להישאר באיזורנו החם והלח. בין אם זה וילה בטוסקנה. המשך באחוזה בהרי הרוקיז (במערב ארה"ב) ועד הפלגות ביאכטות פרטיות באיים המלדיביים."
דרך אגב....המלצת על לוקיישנים מדהימים ביופיים-שמורים במערכת בין אם זה קזינו עולמי עם מיקי קם או פריז עם יעל נעים.

 

"למרות שיש לי את השפה הקולינארית שאני מכיר ומוביל שמתבטא בתפריטים אותם תמצאו באתר, אני משתדל לבשל ברוח המקום ולשלבו בטעמו של הלקוח - ולכן הכיוון של התפריטים נקבעים בד"כ מראש ובהתאם לבקשותיהם המיוחדות של הלקוחות בזמן אמת".
"בחודשי החורף לעומת זאת, אני מצטרף לחופשות סקי של מחלקה ראשונה, כאשר בבקרים, מוגשת ארוחה עשירה בפחמימות כדי לתת לגולשים את מירב האנרגיה ליציאה לסקי. ובערב, כשהם חוזרים מהסקי בתום יום ארוך, הם מוזמנים להתרווח עם משקה אפריטיף חם ליד האח, ואחר כך ליהנות מארוחת מושקעת בת מספר מנות שמלווה במבחר יינות איזוריים".

מיהו קהל היעד?
אין ספק שהלקוחות שמשתמשים בשירותיו של השף-ארז שטרן בחו"ל, הם מזן שיכול ומוכן להשקיע באוכל טוב בזמן השהות בחו"ל. לכן בהגדרה, מדובר בקהל אמיד ובוגר מבחינת העדפותיו הקולינאריות. אלו אנשים שיודעים להעריך אוכל טוב ומוכנים לשלם בעבורו בהתאם. בדרך כלל אני מצטרף למשפחות או לקבוצות של חברים, אבל כבר היו מקרים שהזמינו אותי לבשל רק עבור אדם אחד בעת ביקור עיסקי באחת מבירות אירופה.

מה העלות של ליווי שף לחו"ל?
עלות יום שהות בחו"ל של שף פרטי עומדת על 750 דולר, ואינה כוללת עלויות תחבורה וטיסות. כמו כן, השרות לא כולל את עלויות קניית מזון.

Voyage-Voyage כבר אמרנו? בכל אופן....אם תרצו לקרוא עוד המלצות שלנו לנסיעות בפרט ולחוץ לארץ בכלל תמצאו שפע של כתבות ומאמרים בבלוג שלנו.

סה"כ דירוג 0
Thank you for rating this article.