חברות רבות תרות אחר פעילות לעסקים שתרגש את עובדיהם אשר כבר חוו פעילויות רבות ושונות במסגרת מקום העבודה ובמסגרות עיסקיות אחרות. צוות סטודיו - ארז שטרן פה לשירותכם. סטודיו שף-ארז שטרן מתמחה בארגון פעילויות מרתקות ושונות המתאימות למגוון רחב של חברות כמעט בכל סדר גודל, החל מימי גיבוש קצרים ועד ימי עיון, ימי הדרכות, השקות מוצר, מסיבות עיתונאים הדרכות עבור ארגונים וקידום מכירות. השף-ארז שטרן יתכנן עבורכם ימי פעילות מלאים בתוכן, עם מגוון של סדנאות כאשר גולת הכותרת מבין סדנאותיו היא דווקא ההרצאה על חווית שירות, המותאמים למטרת האירוע לשמו התכנסתם.
ימי פעילות לעסקים מהווים תגמול עבור העבודה הקשה שעובדיכם עושים עבור הארגון שלכם מדי יום. תכנון נכון ועבודה על יום כינוס או גיבוש שכזה יש חשיבות גדולה במיוחד. מובטח לכם אירוע מושך, מושקע, יפה ואטרקטיבי, שיוזכר בכל אירוע עתידי של האירגון.


צלצלו עכשיו 050-5852785 מכל טלפון ונקבע ביחד יום עיון המתאים על פי מידתכם.

שימו לב לסצנה מתוך הסרט אמדאוס עם סליירי ומוצרט הצעיר, הנכנס לקיסר אוסטרייה (כדי לקבל מינוי לכתיבה והלחנת יצירה לחצרו) מפליא בכשרונו הפנומנלי - לא רק לזכור את יצירתו של סליירי (בנגינתו של הקיסר), אלא אף להרעיף ולשנות אותה בוירטואוזיות יצירתית לכדי יצירה חדשה משל עצמו (מזהים את חתונתו של פיגרו?). במקביל, תוכלו להנות (כאן למעלה) מסרטון המצורף עם רעיון לגיבוש בעזרת סדנאת אקפלה המוצגת לכם בכיף ובפירגון גדול. רוצים עוד רעיונות כדי למלא יום העיון שלכם? לנו יש מגוון פתרונות קולינריים כמו גם מספר שיתופי פעולה אותם תמצאו בלשונית הקישורים שבאתר. בנוסף, אתם מוזמנים להכנס ללשונית סדנאות המזון אותם מציע השף-ארז שטרן. או לחנות המשלוחים שלנו. כמובן שאנחנו מזמינים אתכם להרגיש חופשי להכנס למגוון המאמרים בתחום האירועים לעסקים בבלוג שלנו.

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.