אהבה היא שיר לשניים. כמו שף שנותן מעצמו ומאומנותו, בלי אהבה והיזון חוזר חיובי (פירגון) מצד קהל לקוחותיו - לא יחשב כשף שאוהב את מקצועו. תודה לאל - לשף ארז שטרן שפע של הוכחות לתודות ולפירגונים שקיבל לאורך השנים מלקוחותיו אותם תוכלו למצוא בלשונית ההמלצות שבאתר.

ככה זה גם בין זוגות אוהבים: זוג שלא מראה, מוכיח ומפרגן בהיזון חוזר את דבר אהבתו לבן/בת הזוג - לא יחשב כזוג אוהב. 

 

ישנן דרכים רבות להראות אהבה לבני או בנות הזוג שלכם. ארוחה טובה ודשנה היא אחת מהן.
השף-ארז שטרן, מזכיר לכם שחג האהבה העברי (ט"ו באב) היא ההזדמנות להחזיר את אהבתכם ולהוכיח אותה לבני ובנות הזוג שלכם.

לאורך השנים, אירחנו שפע של זוגות בסטודיו לארוחות זוגיות אינטימיות ולכן יש לנו את מגוון ההצעות המעולות בשבילכם: לאורך כל ימות השנה תוכלו להנות מארוחת ערב רומנטיות המותאמות בצורה אולטימטיבית לצורכיכם וטעמכם במגוון תאריכים המתאימים לכם. בארוחות שכאלה תמצאו שפע של פינוקים וחוויות שיטריפו לכם את כל החושים! את התפריט המצורף אנו מציעים כארוחה מחתרתית שבה מזמינים מספר זוגות (עד 13 זוגות) מקום סביב שולחן אבירים. האורחים האחרים שישבו איתכם לשולחן - אינם אמורים להיות לכם מוכרים ואינם בהכרח מכירים אתכם ממבט ראשון. סביב השולחן עובר סבב של הכרות ומצגת אישית קצרה ומשם מתנהלת השיחה מעצמה. כך שאולי יש סיכוי שלא תכירו את האנשים לפני, אך בצאתכם מהארוחה - תעשו לכם חברים חדשים. זוהי הזדמנות כדי לשפר ולחדד את יכולותיכם התקשורתיות והוורבליות.

טו באב 

שני שירי האהבה שהבאנו כאן (סונטה לשניים בביצוע של האחים והאחיות, והאישה באדום של כריס דה ברג), מייצגים את הצד הרוגע שבאהבה, נוגעים ללב ומחממים ביחסים שבינו לבינה או כל זוג אוהבים.

מינימום עלות: 2,500 ₪ לזוג בהגיע השף לביתכם. לחילופין אירועים מחתרתיים בט"ו באב עלותם 500 ₪ פר אדם לקבוצות עד 30 מוזמנים. כמות מינימום: זוג מוזמנים. כמות מקסימום: 15 זוגות. לבוש: אלגנטי עד סמארט-קז'ואל. התכנסות: 1930-2000. זמן שהות: ללא הגבלה, אך נע בין 3 עד 4 שעות. תשלום: מלא ומראש של כל הזמנה. אמצעי תשלום: אפליקציות תשלום ביט bit  פיי pay או פייבוקס paybox ביטולים: עד שבוע לפני האירוע. מיקום לזוגות -בבית הלקוח או בדירות Airbnb  המצוייד במטבחון. לקבוצות גדולות בקונספט של ארוחה מחתרתית: בלוקיישנים שונים ברחבי גוש דן.

*התפריטים באתר זה מייצגים את יכולותיו של שף ארז שטרן, אך אינם מחייבים אותו בשום צורה לדבוק בתכולתם המלאה.

 

ציון 3 מתוך 5 - הצביעו 2
Thank you for rating this article.