בסטודיו שף – ארז שטרן אנו מארחים גם לקבלת פנים (בלעז reception) כמו גם לאירועים בסגנון מסיבת קוקטייל (cocktail party). כאשר שניהם משמשים כסוג של טקסים (בדרך כלל בתחילת האירוע), בהם מאפשרים למוזמנים ולאורחים להתרועע עם בעלי האירוע ולהתחכך גם עם שאר המוזמנים. בסטודיו שף – ארז שטרן אנו ממליצים להשתמש בזמן הזה לצורך היכרות ראשונית, לצורך תירגול של היכולות התקשורתיים של כל אחד מאיתנו, לסמול-תוק ובו בזמן להפיג את ההתרגשות והמתח.
 
תרשו לעצמכם כמה דקות של הרגעות בצפייה בסרטון על טקס קבלת הפנים שעורכת מלכת בריטניה למוזמנים ייחודיים פעם בשנה בגינה של ארמון בקינהם. זהו נוהג שבו מוזמנים אזרחים מכל קצוות החברה הבריטית להתכבד בטקס תה מנחה באחד מארמונותיה. חלקם אפילו מוזמנים לשיחה קצרה עם המלכה עצמה. על המנהגים ועל טקס התה החביב בבית המלוכה תוכלו להציץ בסרטון הבא. ולצידו מוסיקת ג'אז רוגעת שתנעים את הזמן בעת קבלת הפנים שלכם.

        
 

ונחזור לקבלת הפנים: תוך כדי התכנסות, נשמח להציע לכם לשתות משקה אלכוהולי או כל משקה אחר מבר המשקאות הקלים ולהתכבד בנישנוש של מתאבנים ופינוקים טעימים עד תחילתו של האירוע. יחד עם זאת, אירוע קוקטייל חייב להיות מותאם לאירוע ולמוזמנים. יש צורך בהתאמה ספציפית של הטקס אל האירוע, אל כמות האורחים, אופיים וגילם.
 
לעיתים, בקבלות פנים רשמיות מדינתיות בטח תוכלו להנות גם ממוסיקת רקע שמזכירה מצעדים כמו מארש בריטיש גרנאדירז, או מארש צה"ל (לחן מאת יואב תלמי) או מארש וושינגטון פוסט (של ג'ון פיליפ סוזה).


 

בסטודיו שף – ארז שטרן תמצאו פיתרון מושלם לאירועי קוקטייל. שהוויתם היא חוויה בלתי נשכחת של טעמים, צבעים וניחוחות, מרקמים ומנות. בעת ההתכנסות נדאג למנות קטנות ומענגות בסגנון פינגר פוד (finger food). כאשר בסטודיו שף ארז שטרן אנו מאמינים באהבת הזולת ובנתינה, כמו גם בקו של חדשנות וגישה פורצת דרך למען לקוחותינו. כל אלה הופכים את אירועי הקוקטייל שלנו לחוויה קולינארית אמיתית ובלתי נשכחת.

אנו מציעים כיבוד הולם לכל אירוע מסוג של קבלת פנים או אירוע קוקטייל, בין אם תרצו לבנות קונספט של מנות מתוקות או מלוחות, קטנות ונחשקות, בעיצוב המוקפד, האופייני לשף - ארז שטרן. המנות שמוסיפות את הנופך ואת הערך המוסף לכל מסיבת קוקטייל, ישיבת הנהלה, כנס מחלקתי או יום עיון, פגישה עסקית, השקות מוצר וכל אירוע אחר.

כחלק מהשרות, מספק סטודיו שף – ארז שטרן כל אספקט של תכנון והתאמה של התפריט, באופן ייחודי לכל צורך של קבוצה או אירגון, ובהתאם למאפיינים הספציפיים של האירוע. בסטודיו שף – ארז שטרן אנו מוכיחים גמישות, תשומת לב לפרטים ולמגוון צורכיהם של לקוחותנו, והפגנת רמה גבוהה של יצירתיות מחשבתית וביצועית.
בכל שלב באירוע שלכם – יעשה על ידי צוות הסטודיו במיומנות, במקצועיות ובאהבה. והכל כאמור, בהתאמה לצרכים ולטעם האישי של לקוחותנו.

מלבד התפריט כאן למטה, תוכלו להתרשם גם ממבחר מגשי האירוח והאוכל המוכן אשר בחנות המשלוחים שלנו ומתאימים הן לאירועי קבלת פנים והן לאירועים בהם המזמין לא מעוניין לעבוד קשה מידיי אך חשוב לו הפרזנטציה, הנראות והאיכות של המזון. כאלה אירועים יכולים להיות עלייה לתורה של בר המצווה, פריסה בעבודה לרגל פרישה, יומולדת או הולדת הבת. האפי האוור לעובדי החברה וכו'.

קוקטייל 

התפריטים באתר זה מייצגים את יכולתיו של השף ארז שטרן, אך אינם מחייבים אותו לדבוק בתכולתם המלאה.

סה"כ דירוג 0
Thank you for rating this article.