מארגנות מסיבת רווקות? מזל טוב ובהצלחה למתחתנת (הקשיבו בינתיים לשירו של קליף ריצ'ארד congratulations)!

בסטודיו שף-ארז שטרן תחסכו לעצמכן את כאבי הראש שמתלווים לשמחה. במקום להטריח את כל אחת מן החברות והמוזמנות שיכינו ויארגנו קערות של מאכלים וכאלה שאינם מתחברים אחד לשני (כמו מיני פסטה פושרת למיניהן), ובמקום לשרת אחת את השנייה, למה שלא תחגגו את ליל הרווקות של הכלה המיועדת בארוחת גורמה? ללילה אחד בחיים, גם אתן יכולות לשכור שף שיפנק אתכן בארוחה פרטית ברמה גבוהה, במיקום נוח, על פי תפריט לבחירתכן, ובלוקיישן עם נוף מדהים. כך תחסכו גם את הבאלגן בבית המארחת, גם הרעש שלכן מן הסביבה וגם את אי הנעימות. השף ארז שטרן, בוגר בית הספר הנחשב Institut Paul Bocuse בליון, מכין בתל אביב, ארוחות המתאימות גם למסיבת רווקות. התפריט גמיש ונקבע תמיד מראש עם השף הפרטי שלכן, והכנת האוכל נעשית לעיני המוזמנות. הארוחה יכולה להיות ארוחת גורמה איכותית, מזנון בראנץ' או אפילו ארוחת חמין. רוב מסיבות הרווקות מתקיימות בערב...כי בנות...מה לעשות?....הן רק רוצות לכייף (כבשירה של סינדי לאופר)....


    

לפני הארוחה, בעת ההתכנסות מתחילים באפריטיף, ולאחר שהסבתן לשולחן תוגש לכל משתתפת ארוחה בת עשר עד חמש-עשרה מנות. זה יכול להיות ארוחה חברית בה המנות מוגשות למרכז השולחן או לחילופין, בהגשה אישית עם מנות בצלחות אישיות לכל משתתפת. אפשר כמובן לשלב הגשת מנות ראשונות למרכז השולחן ואת העיקריות בהגשה אישית. בנוסף, מוגשים לאורך כל הארוחה גם מבחר לחמים, ממרחים, שתייה קלה כמו גם שתייה חמה ויין הבית.
במקביל לארוחה, אתן מוזמנות לשלב גם מספרת סיפורים, חשפן, סקסולוגית או כל רעיון אחר שעולה על דעתכן.

מחירים למסיבת רווקות מתחילים בעלויות שמעות סביב 300 ש"ח למשתתפת וזו גם הסיבה שסטודיו שף-ארז שטרן הוא המקום המשתלם לאירוע מסיבת רווקות. זמן שהות גמיש והסעודה שמלווה בהפעלות ו/או במשחקים אורכת בין שלוש לחמש שעות. מכיוון שהאירוע מתקיים בסטודיו של השף, אין שני סבבים בערב אחד ועל כן, ארז לא מלחיץ אף אחת כדי לסיים וללכת. ההיפך!

עם ניסיון של למעלה מ-300 מסיבות רווקות על פני למעלה מ-14 שנים, אין ספק שסטודיו שף-ארז שטרן הוא המקום הכי מיוחד למסיבות רווקות. אז התקשרו כדי לשריין לעצמכן מקום. צלצלו 050-5852785 ונשמח לעמוד לרשותכן.