סטודיו שף - ארז שטרן יעשה עבורכם את כל אשר נדרש כדי לבנות לכם תפריט ותפריטים על פי מידתכם וצורכיכם ועל פי מיטב הדברים שאתם אוהבים (כמו בשירה של ג'ולי אנדרוז בסרט צלילי המוסיקה my favorite things).

 

נייבא פיטריות כמהין מצרפת ופרמזן איכותי מפארמה שבאיטליה. יש לנו יצרן דים סאם סיניים באיכות מאוד גבוה כאן בארץ (לא חייבים לייבא הכל מחו"ל כאשר בארץ יש לנו עושר גדול כל כך של מרכיבים וחומרי גלם) כדי לגרום לכם להיזכר במומו ההודי שאכלתם בביקורכם האחרון שם. אם יש לכם תקציב ונכונות, נטיס לכם פורצלן מגרמניה וכוסות קריסטל מאוסטריה. הכי חשוב לנו שכל צורך וגחמה גסטרונומית שלכם תבוא על סיפוקה. סטודיו שף ארז שטרן הוא המקום האולטימטיבי לאירועים. בין אם אתם חוגגים אירוע פרטי במסגרת המשפחה והחברים ובין אם אתם מחפשים שירות לעסקים כגון ארגון אירוע חברה או ישיבת הנהלה, סטודיו שף-ארז שטרן הוא המקום בשבילכם. 

לשף ארז היכולת להציע לכם תפריטים משתנים ע"פ צורכיכם, וע"פ צורכיהם של המוזמנים בכל אירוע. אז בין אם אתם צימחונים או טבעוניים, בין אם יש לכם בעלי רגישות לגלוטן או ללקטוז בין המוזמנים - שף ארז שטרן ימצא לכם פיתרון נקודתי לכל צורך ורגישות. דיאטת קלוריות? דיאטת שומנים? תפריט ללא מלח? ללא סוכר? שף ארז ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או צורך.

באתר של השף ארז שטרן תוכלו למצוא מגוון תפרטים כמו אלה של חגי ישראל עם תפריט לחגי תשריתפריט לט"ו בשבטארוחת פורים ותפריט לכבוד פסח. התפריטים בהם אנו אוהבים להתגאות הינם תפריטי הפרסטיז' בינהם תמצאו דוגמא לארוחת סוף השנהארוחה לכבוד שמונה שנות, ארוחת חג ההודייה (ת'נקס גיבינג) וכמובן את תפריט חמין של שבת, חינה בסגנון מרוקאי או שבת חתן, תפריט לכבוד סנט וולנטין או תפריט מן המטבח היווני ותפריטים לאירועים מחתרתיים המתפרסמים מפעם לפעם גם באתר זה.
בואו תהנו גם מתפריטים יותר קלילים כמו תפריט לארוחת בריאות או תפריט הבראנץ' שמתאים להגשה כמו ארוחת הבוקר. כמו גם את תפריט לכבוד יום העצמאות המתאים לרבים מהחגים והאירועים הבשר הוא המהות וסביבו .

סה"כ דירוג 0
Thank you for rating this article.