סטודיו שף - ארז שטרן יעשה עבורכם את כל אשר נדרש כדי לבנות לכם תפריט ותפריטים על פי מידתכם וצורכיכם ועל פי מיטב הדברים שאתם אוהבים (כמו בשירה של ג'ולי אנדרוז בסרט צלילי המוסיקה my favorite things).

 

נייבא פיטריות כמהין מצרפת ופרמזן איכותי מפארמה שבאיטליה. יש לנו יצרן דים סאם סיניים באיכות מאוד גבוה כאן בארץ (לא חייבים לייבא הכל מחו"ל כאשר בארץ יש לנו עושר גדול כל כך של מרכיבים וחומרי גלם) כדי לגרום לכם להיזכר במומו ההודי שאכלתם בביקורכם האחרון בהודו. אם יש לכם תקציב ונכונות, נטיס לכם פורצלן מגרמניה וכוסות קריסטל מאוסטריה. הכי חשוב לנו שכל צורך וגחמה גסטרונומית שלכם תבוא על סיפוקה. סטודיו שף ארז שטרן הוא המקום האולטימטיבי לאירועים. בין אם אתם חוגגים אירוע פרטי במסגרת המשפחה והחברים ובין אם אתם מחפשים שירות לעסקים כגון ארגון אירוע חברה או ישיבת הנהלה, סטודיו שף-ארז שטרן הוא המקום בשבילכם.     
לשף ארז היכולת להציע לכם תפריטים משתנים ע"פ צורכיכם, וע"פ צורכיהם של המוזמנים בכל אירוע. אז בין אם אתם צימחונים או טבעוניים, בין אם יש לכם בעלי רגישות לגלוטן או ללקטוז בין המוזמנים - שף ארז שטרן ימצא לכם פיתרון נקודתי לכל צורך ורגישות. דיאטת קלוריות? דיאטת שומנים? תפריט ללא מלח? ללא סוכר? שף ארז ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או צורך.
באתר של השף ארז שטרן תוכלו למצוא מגוון תפרטים כמו תפריט בריאות, תפריט לאוהבי הבשר, תפריט לאוהבי הדגים. התפריט בו אנחנו הכי מתגאים הינו תפריט הפרסטיז' בו תמצאו דוגמא של ארוחת טעימות, וכמובן את תפריט לחמין של שבת. או תפריטים לחגים ואירועים המתפרסמים מפעם לפעם גם באתר זה.
כמובן שתוכלו להינות גם מתפריטים יותר קלים כמו תפריט הבראנץ' שמתאים להגשה גם כארוחת הבוקר. כמו גם את תפריט האפטרנון תה (תה מנחה) המתאים לשעות אחר הצהריים.