ברוכים הבאים
לא חשוב באיזה עונה של השנה אתם בעסק. גם לא חשוב הצרכים הבסיסיים שלכם בעסק (bare necessities), אנחנו בסטודיו שף - ארז שטרן ממליצים לכם לחפש תמיד את הטוב ומציעים לחברות ואירגונים את הרעיון של שירות אקסקלוסיבי לכל צורך של אירועי יוקרה עיסקיים. אבל לא רק! בסטודיו שף - ארז שטרן אנחנו מציעים גם שירות לאירועים בסגנון כפרי, כנסים וימי גיבוש לצוותים, לוקיישן לישיבות הנהלה ודירקטוריון. אנו עובדים עם מספר לוקיישנים כמיקום להרצאות, הדרכות וימי עיון - בליווי ארוחות גורמה כמובן!!! חברות מסחריות חושבות תמיד על השורה התחתונה ועל רישרוש הקופות ....כמו ברימיקס לקדימון של סדרת הטלויזיה "מישהו מטפל בך", או מוסיקת רקע בכל אירוע עיסקי שחייב קצת קסם באויר (magic in the air).

אך חברות ואירגונים שמטרתם היא השורה התחתונה (או שורת הרווח) מעוניינים גם ל"חפש תמיד את הטוב" (כמו בשיר מתוך הסרט "ספר הג'ונגל" של אולפני דיסני), כדי לתחזק את מערכת היחסים הן עם לקוחותיהם והן עם עובדיהם לצורך ימי קידום מכירות אקסקלוסביים שבהם יוכלו למצוא אוזן קשבת לכל צורכיהם, כמו האירועים עם השף - ארז שטרן. כל זאת תוך בניית קונספט לאירוע המדובר. בנוחיות מירבית מבחינה תחבורתית והן מבחינת פתרונות חנייה. הכל במקום אחד במרחק שיחת טלפון אחת.

אז אם אתם מנהלי מחלקות רווחה? מנהלי משאבי אנוש? מנהלי לשכות של מנכ"לים? מנהלי מותג? מזכירות מנכ"לים? מעוניינים בארוחה עיסקית? רוצים לטוס מחלקה ראשונה ולשלם עבור מחלקת תיירים? התקשרו לסטודיו שף - ארז שטרן וגלו את השיטה ולא תצטערו. צלצלו עכשיו 050-5852785

בינתיים תהנו מחילופי העונות בתיזמורו של אמן המוזיקה יאני המבצע בהופעה חיה את סערת החורף (מתוך ארבעת העונות מאת ויואלדי). השף ארז שטרן מציע מגוון פתרונות קולינריים ושירותים לעסקים וחברות הכוללים סדנאת חווית שירות כמו גם שילוב של סדנאות בשילוב אירוע בוטיק, שירותי מתכונאות, בנייה וניהול של מערכי מזון, במידה ואתם מנכ"לים מצליחים - אנחנו גם יודעים לתת מענה לאלפיון העליון. במידה ואתם מעוניינים לדעת איך פינת הקפה מגדילה את תפוקת העובדים? רוצים לשדרג את יכולות ניהול המשא ומתן שלכם? מעוניינים בעוד רעיונות לפריסה בעבודה? אנחנו תמיד כאן לעזרתכם.

ציון 3 מתוך 5 - הצביעו 3
Thank you for rating this article.