אז מה אתם מתכננים לחג הקרוב?


   
 

אנחנו, בסטודיו שף – ארז שטרן רוצים להציע לכם הפעם להרים קצת את הווליום (בדיוק כמו מדונה כאן למעלה) ולחגוג לקראת החופשה הקרובה (עם קוני פרנסיס) של הרמת הכוסית המסורתית לחגי תשרי (ראש השנה), לפסח, לט"ו בשבט או לפורים בצורה שונה וייחודית. עם שף פרטי אמיתי שיבשל לנגד עינכם במטבח פתוח. אירועי החגים המגוונים שלנו מאפשרים לכם לבחור כל סוג של פעילות המתאים לכם, ולהפתיע בכל פעם מחדש את העובדים או הספקים. לדוגמא:

קורסים וסדנאות בישול שונות בהם אנחנו מתמחים. בלשונית הרלוונטית תוכלו למצוא מספר רב של סדנאות ע"פ העדפותיכם ובגמישות מרובה, בהן נלמד אתכם מגוון מתכונים לחג ולאירוח.

קבלת-פנים חגיגית, בה שף הבית (ארז שטרן) והמנכ"ל שלכם - שניהם לבושים בגדי שף, מעבירים הדרכה קצרה ומשעשעת על הכנת מאכל לחג.

אירועי "בוקר עם חיוך" בהם נחכה לעובדי החברה עם הפתעה קטנה ומפנקת ברוח החג בכל שנה אנחנו מחדשים ומגוונים את אירועי החג כדי להפתיע אתכם ואת העובדים כל פעם מחדש. אז במקום לשבור את הראש איך לציין את אירועי החג הקרוב - תנו לנו לעשות את העבודה

לשף ארז שטרן מגוון רחב של פתרונות קולינריים. ביניהם תמצאו גם את חנות המשלוחים שלנו, בה תוכלו למצוא מגוון ומבחר רחב של מגשי אירוח שטרם ראיתם קודם לכן. מגשי האירוח הם פיתרון אולטימטיבי לשעה שמחה (happy hour) במשרד או לפריסה לחברים ולקולגות, ויכולים לעזור לכם בצורה מיטבית.

הרימו אלינו טלפון במספר 050-5852785 לכל צורך או אירוע עיסקי חגיגי.

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.