אז מה אתם מתכננים לחג הקרוב?


   
 

אנחנו בסטודיו שף – ארז שטרן רוצים להציע לכם הפעם להרים קצת את הווליום (בדיוק כמו מדונה כאן למעלה) ולחגוג לקראת החופשה הקרובה (עם קוני פרנסיס) את הרמת הכוסית המסורתית לחג בצורה שונה וייחודית. עם שף פרטי אמיתי שיבשל לנגד עינכם במטבח פתוח. אירועי החגים המגוונים שלנו מאפשרים לכם לבחור כל סוג של פעילות המתאים לכם, ולהפתיע בכל פעם מחדש את העובדים או הספקים. לדוגמא:
 

קורסים וסדנאות בישול שונות בהם אנחנו מתמחים. בלשונית הרלוונטית תוכלו למצוא מספר רב של סדנאות ע"פ העדפותיכם ובגמישות מרובה, בהן נלמד אתכם מגוון מתכונים לחג ולאירוח.
 
קבלת-פנים חגיגית, בה השף הבית (ארז שטרן) והמנכ"ל שלכם (שניהם לבושים בגדי שף) מעבירים הדרכה קצרה ומשעשעת על הכנת מאכל לחג.
 
אירועי "בוקר עם חיוך" בהם נחכה לעובדי החברה עם הפתעה קטנה ומפנקת ברוח החג בכל שנה אנחנו מחדשים ומגוונים את אירועי החג כדי להפתיע אתכם ואת העובדים כל פעם מחדש. אז במקום לשבור את הראש איך לציין את אירועי החג הקרוב - תנו לנו לעשות את העבודה.
 
בחנות המשלוחים שלנו, תוכלו למצוא מגוון ומבחר רחב של מגשי אירוח שלא ראיתם קודם לכן, ויכולים לעזור לכם למלא את החוסרים לתפריטי החג.

סה"כ דירוג 0
Thank you for rating this article.