ארוחת בראנץ' או בשמה העברי בוצהריים, כשמה כך היא-משלבת בין תפריט ארוחת הבוקר ובין זו של ארוחת הצהריים.

מתי מתחילים? שעת הארוחה תהיה אף היא בין לבין לבין, כלומר-סביב שעה 11:00. למעשה אפשר למשוך את פתיחתה של ארוחת הבראנץ' עד השעה 13:00.

מה מכילה ארוחת בראנץ'? זוהי ארוחה עשירה יותר מארוחת הבוקר הפשוטה יחסית, אך קלה יותר מארוחת צהריים המוגשת בשעה מאוחרת יותר.

הבאנו לכם את שיר האהבה של סנדרה ג'ונסון ודני ליטני על סימטת התותים-המתאימים כל כך להגשה בארוחת בראנץ' (כשהינם בעונה). כמו גם סרטון עם רעיונות נוספים כיצד להכין בראנץ' אמריקאי מיוחד ולא שיגרתי.


 

אז למי מתאים ארוחת בראנץ'? באירועי בר מצווה אחרי העליה לתורה בבית הכנסת בשבת או כפיתרון לשבת חתן, למסיבת רווקות קלילה או סתם לכל אלה שמתעוררים מאוחר יחסית בשישי או בשבת. ועל אחת כמה וכמה בסופי שבוע כשרוצים להתפנק במיטה עוד קצת זמן.

גם חברות וארגונים המעוניינים לקדם את עיסקיהם יכולים להציע ארוחות בראנץ' לבאי כנסים וימי גיבוש לעובדים, בעת מסע קידום מכירות ללקוחות, לצורך אירוע עיסקי, לימי עיון סביב כל נושא, או כליווי לישיבת הנהלה או דירקטוריון.

בראנץ 

תפריט ארוחת הבראנץ' שלנו מתאימה הן לאירועים פרטיים כגון ימי הולדת במסגרת משפחתית, בר/בת מצווה, ברית מילה/בריתה, ימי נישואין ועוד. כמו גם למגוון אירועים עיסקיים. אבל הנה במיוחד בשבילכם (אוהבי ארוחות הבראנץ'), שני מתכונים להכנה עצמית: מתכון הראשון בביצועו של ג'וליה צ'יילד (הכוהנת הגדולה של המטבח הצרפתי בארצות הברית) מכינה שני סוגים של אומלט בתוכניתה (האגדית). המתכון השני של חלת בריוש מעשה ידיו של מישל רו (Michel Roux) עם שף פטיסייר שווצרי. כי אין...אין על ריחה של חלה מתקתקה, ריחם של השמרים והחמאה בבריוש.

  

בסטודיו שף-ארז שטרן, אנו מציעים את תפריט הבראנץ בימי שישי ושבת ובמשך השבוע תמצאו פיתרון של תפריט שוק מזדמן.

רוצים להזמין בראנץ כערכת פיקניק? או ערכה זוגית? בדקו את חנות המשלוחים שלנו.

התפריטים באתר זה מייצגים את יכולתיו של השף ארז שטרן, אך אינם מחייבים אותו לדבוק בתכולתם המלאה.

 

 

ציון 5 מתוך 5 - הצביעו 1
Thank you for rating this article.