יחד עברתם כברת דרך ארוכה, לעיתים עשרות שנים, והגיע היום החשוב שלכם, יום הנישואין, לציון תקופת היחדיו המשותפת שלכם בין אם מדובר על חתונת עשור, חתונת כסף (25) או חתונת זהב (50). כיצד תוכלו להביע רחשי לבכם כלפי בן או בת הזוג או כלפי הקרובים היקרים לכם, החוגגים את מניין שנותיהם המשותפות מיום החופה שלהם עד היום? הרעיון שלנו לחגיגת יום נישואין או ימי נישואים היא מתנה ההולמת ומתאימה למעמד המשמעותי והחשוב כל כך.

 

ישנם זוגות המבקשים להשיב לעצמם את השלווה, האובדת לעתים בהמולת היומיום, רצופת המחויבויות, המטלות והלחצים. בסטודיו שף-ארז שטרן, אנו מציעם לכם למשל לקיים ארוחה רומנטית בלוקיישן מיוחד במינו במרכז הארץ (או בכל מקום אחר שבו תחפצו), המבודד בחיקו המרגיע של העיר הסואנת, להתמוגג מארוחת גורמה לאור נרות עמום ומבישול משותף במטבח המזמין, או לחילופין, להתרפק על ארוחת בוקר בראנץ' גדושה במעדנים – הבאה מתנובת ארצנו ועשוייה באהבה ע"י השף ארז שטרן בכבודו ובעצמו. לאחר ארוחת הבוקר תוכלו להנות מטיול רגלי משותף בקרבת מקום באטרקציה קרובה או סתם על חוף הים של יפו. השהייה עם השף הפרטי בסטודיו מרהיב ביופיו שהוא "רק שלכם" לאותו יום, עשוי קרוב לודאי להעשיר את החוויה הרומנטית.

ובאותה נימה רוגעת של הפרברים (אוהב אותך בשקט, כמעט בסוד): תוכלו להתפנק מבילוי ספא זוגי על טהרת רגיעתם של הגוף והנפש לפני הארוחה עצמה עם השף ארז שטרן. מלבד הארוחה שתסכמו עם השף הפרטי שלכם, תכלול השהות שלכם גם עיסויים וטיפולי פנים וגוף שונים, כשאתם שכובים זו לצד זה, בליווי שמנים ארומטיים, אווירה מתאימה, מוזיקה רוגעת וניחוחות קטורת – במתחם הספא המופרד לנוחיותכם.

לחוגגים מעל לעשרים שנות נישואים, סטודיו שף-ארז שטרן מציע רעיון מלהיב לקיום טקס חידוש ברית הזוגיות – זהו טקס לחידוש ורענון נדרי הנישואין. אפשר לעשות מסיבה קטנה עם החברים והמשפחה ולחגוג בחברתם את ברית הנישואין בשנית. ובאותה הרוח, הרומנטיים ביותר שביניכם יוכלו אף לתת הצעת נישואין מחודשת. אחרי 20 או 30 שנה, האם היית מציע לה שוב להתחתן איתך? האם היית נעתרת להצעתו או אולי מציעה בעצמך? טבעת יפה, כריעה על הברך והצהרת אהבה חדשה תוכיח לבן או לבת הזוג, שהדרך המשותפת – על מהמורותיה וגם שיאיה - הייתה נכונה בסופו של דבר, שהרעיון להינשא אכן היה מוצלח ושחייכם המשותפים יחד בסך הכל מוצלחים. או כמו בשירו של דין מארטין: כל אחד אוהב מישהו.

בדומה לסרטון שהבאנו לכם כאן, עם שירו של אלכסנדר ריבק על התאהבותו עם פיה-אגדה (fairy tail) שאולי קיימת ואולי איננה, תוכלו להעניק שיר אישי שהופק והוקלט במיוחד לארוע מבעוד מועד על דיסק הכולל גם תמונת של שנותיכם ביחד. את הסרטון תוכלו להציג בזמן אמת תוך כדי האירוע על מערכת תצוגה. לחילופין תוכלו לקחת קטע מוסיקלי ידוע כמו שעשה מוצארט כשאילתר עם מערכה מנישואי פיגרו על גבי לחן מוסיקלי מאת סליירי (מתוך הסרט אמדאוס). אתם תוכלו להתמיע על גבי היצירה המפורסמת מילים משלכם או של כותב קריאטיבי אחר המותאמים לבן/בת הזוג האהוב. בסטודיו שף-ארז שטרן אנחנו מספקים סדנא מצולמת בוידאו (נגיד סדנאת מאסטר שף) המוענקת לכם (אחרי עריכה, כמובן) כשי למזכרת.

רעיון נוסף לחוגגים יום נישואים הוא לחבר ספר אישי ביוגרפי או אולי אפילו לשלב בו מתכונים משפחתיים ובנוסף לגולל את סיפור החיים של בני הזוג, החל מהמשורשים האישיים והמשפחתיים של כל צד, אתגרים והתמודדות עם קשיים לאורך השנים, משפחה וקריירה. המלאכה נעשית בידי סופר צללים או כותב ביוגרפיות מקצועי, אשר נפגש ומראיין את בני הזוג – ביחד או כל אחד בנפרד - אודות תקופות וארועים משמעותיים בחייהם. ניתן לשלב רקע היסטורי, אילן יוחסין משפחתי, תמונות ותעודות משפחתיות. לחילופין תוכלו ליצר ספר מתכונים משפחתי משותף, לבוא ליישמו עם השף ארז שטרן, לצלם את המנות בסטיילינג של השף ולחגוג את הוצאתו לאור בקרב בני משפחה וחברים.

רעיון שלישי, הלקוח מאותו בסיס של ספר ביוגרפי הוא להפיק רק את אילן היוחסין המשפחתי, על הסתעפויותיו השונות, שיעוצב כתמונה גראפית נאה וממוסגרת ויוגש כמתנה לזוג או לכל משתתפי האירוע שלשמו קובצו הבאים.

מצגת תמונות או וידאו קליפ היא מתנה אידיאלית ליום נישואים - זו שתגרום לחוגגים להיזכר בערגה בכל הרגעים הטובים בחייהם. מודגשים בה כל ציוני הדרך אותם עברו בני הזוג עד ליום הנישואין הנוכחי אותו הם חוגגים - החל מהילדות, בית הספר, הצבא, דרך החיזור, החופה, הולדת הילדים ועד לחגיגות משפחתיות. מצגת יכולה להיעשות בסגנון מרגש וסוחט דמעות, כמו גם בסגנון הומוריסטי קליל – בהתאם לרצון המשפחה. ולא לשכוח להצמיד פס קול מוזיקלי מתאים.

ציון 0 מתוך 5 - הצביעו 0
Thank you for rating this article.