לא צריך לשבור ת'ראש - לא צריך לשבור ת'ראש - לא צריך לשבור ת'ראש - לא צריך לשבור ת'ראש - לא צריך לשבור ת'ראש - לא צריך
שירות חדש בישראל! לכל אלה המתקשים למצוא רעיון כשי ולמתנה. לכל מי שנמאס לשבור את הראש מה לתת כשי לאהובה או יקיר, שיש להם כבר הכל. לכל מי שכבר נסעו לכל מקום, ניסו, חוו וטעמו הכל, ויחד עם זאת מתלהבים ואוהבים לאכול ולבשל.

שובר gift card של סטודיו-ארז שטרן, מתאים כמתנה אולטימטיבית גם במהודרת חגים הן עבור ראש השנה והן עבור פסח. כאשר לקבוצות בנות 25 משתתפים המחיר יעמוד על מינימום של 12,500 ₪ (לא כולל שירות).

שובר לארוחה רומנטית המתקיימות בבית הלקוחות או בדירות פרטיות כמו Airbnb בעיקר באיזור גוש דן ומחירה עומד על 2,500 ₪ (לא כולל השכרת הלוקיישן).

השף ארז שטרן מציע ומספק שוברי מתנה (גיפט כארד) הן לארוחות גורמה עם שף פרטי והן כשוברי מתנה לסדנאות שוברות שיגרה לעובדים בחברה או בעסק. השף ארז שטרן מתאים גם כשף המתלווה לאדם לנסיעה עיסקית לחו"ל או לחופשה משפחתית מפנקת בכל מקום ובכל נקודה על הגלובוס (דברו איתנו ישירות אם אתם רוצים לשמוע על עלויות לשירות ליווי לנסיעות של השף ארז שטרן). בייחוד אם אתם רוצים להפתיע חבר בשירות של מחלקה ראשונה. לתת מתנה לאירוע המושלם לעובד? רוצות לחגוג עם חברה את יום הולדתה? עכשיו יש לכם סיבה טובה! שירותיו של השף המסוגנן, הלוא הוא ארז שטרן.

היכנסו לגרוב כמו בנעימה האינסטרומנטלית של סינג-סינג-סינג (במקור של בני גודמן) כי שובר מתנה מזכה את המקבל (או את המקבלים) בארוחת גורמה עם השף ארז שטרן. מעבר לכך לשף ארז שטרן יש גם מבחר גדול של שירותים ופתרונות קולינריים שונים מהם תוכלו לבחור איזה מתנה להעניק.

בסטודיו שף-ארז שטרן אנו שוקדים ומאמינים באמנת שירות שעיקריה: יחס אנושי ונעים, ירידה לפרטים, שימת דגש על פרטיות מלאה, בשקט ובאינטימיות, תפריטים טעימים המותאמים לכל צורך וטעם, ומתוך רצון להעניק למקבלי השובר חווית שירות שלמה ומלאה.

לגבי הארוחות, אנו ממליצים שתהיו רגועים. תנו לשף ארז שטרן להתמסר לצורכיהם ואהבותיהם של מקבלי השובר. ביחד איתם הוא יבנה את התפריט באופן המקצועי והמאוזן ומתוך מבחר גדול של מנות אותם תוכלו למצוא דרך לשונית התפריטים

  

so be happy כפי שפארל וויליאמס שר כי את המועד לארוחה תוכלו לתאם בעצמכם מראש בשיחה טלפונית או שתרשו למקבלי השובר לבחור בעבור עצמם תאריך למימוש השובר. להזמנות מלאו את הטופס מעלה עם מספר טלפון, דוא"ל ופרטים רלוונטים לאירוע ולשובר. לחילופין, התקשרו טלפונית להזמנות: 050-5852785

לנוחיותכם, תוכלו גם להשאיר פרטיכם בטופס כאן למעלה או לכתוב לנו במייל לכתובת דוא"ל .

ציון 5 מתוך 5 - הצביעו 1
Thank you for rating this article.